×

Jola Rutowicz zmieniła się nie do poznania. Stała się przepiękną blondynką

Niewątpliwie Jola Rutowicz została zapamiętana jako osoba bardzo specyficzna i niestroniąca od skandali. W programie „Big Brother” jej znakami rozpoznawczymi były długie tipsy, mocny makijaż, lateks oraz pluszowy jednorożec. Dodatkowo nietypowy styl pomógł jej w wygranej czwartej edycji popularnego show. Jak wygląda po latach? Jej życie i wizerunek uległy totalnej zmianie. Metamorfoza Rutowicz – zobczcie. Gwiazda wygląda zupełnie inaczej!

Metamorfoza Rutowicz

Jolanta Rutowicz w polskim show-biznesie była jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci. W „Big Brotherze” dała się poznać jako osoba bardzo charyzmatyczna. Nie tylko za sprawą swojego charakterystycznego wyglądu, ale także udziału w różnych skandalach. Jednak mimo tego, cieszyła się dużą sympatią Polaków. Oczywiście miała także przeciwników swojego stylu.

Po zakończeniu programu „Big Brother” zaczęła być zapraszana do kolejnych programów rozrywkowych. Dodatkowo, w 2012 roku wydała własną książkę. Wyznała w niej, że w realityshow nie była sobą, a jedynie ogrywała pewną rolę.

Nie byłam w tym poważna, robiłam to zupełnie świadomie. Czy aktor oszukuje? Chyba nie. Byłam aktorką. (…). Telewizja jest jedną wielką sceną i widz powinien zdawać sobie z tego sprawę (…). Świetnie się bawiłam. To był sposób na zarobienie pieniędzy, to była moja praca

– przyznała Superstacji.

Po pewnym czasie wycofała się z mediów i przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Jak wygląda dzisiaj? Można przyznać, że metamorfoza Joli Rutowicz zachwyca.

„Wszystko w końcu jest na właściwym miejscu”

Każdy wiek rządzi się swoimi prawami. 15 lat temu miałam ochotę na tipsy, lateks, róż, brokat, błyszczyki, przytulanie jednorożca. Teraz jednak przytulam przystojnego businessmana i piję szampana na jachcie. I wcale tu nie chodzi o to, że się zmieniłam. Ja od początku byłam po prostu inna.

– przyznała w rozmowie z kobieta.gazeta.pl

Celebrytka przeszła potężną przemianę. Zmieniła kolor włosów na blond i zasadniczo odmieniła swój styl ubierania. Odwiedziła Polskę w 2019 roku, aby poddać się operacji plastycznej nosa. Jednak nadal chętnie odsłania swoje ciało i z dumą prezentuje długie zgrabne nogi.

Od kilku lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, w Miami na Florydzie. 37-latka jest w szczęśliwym związku, jednak nie ujawnia tożsamości swojego wybranka. Dodatkowo w marcu tego roku pochwaliła się, że szykują się z ukochanym do ślubu.

Jestem szczęśliwie zakochana, mam u swojego boku wspaniałego mężczyznę. Wszystko w końcu jest na właściwym miejscu.

– wyznała Jolanta.

Źródła: kobieta.gazeta.pl, www.o2.pl
Fotografie: AKPA (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować