×

Zwiastun programu „Doda – 12 kroków do miłości”. Wiemy, kiedy będzie emisja!

Właśnie pojawił się pierwszy zwiastun programu „Doda – 12 kroków do miłości”. To nowe reality-show Polsatu, w którym weźmie udział Dorota Rabczewska. Na czym polega? Kiedy będzie emisja w telewizji?

Gdzie i kiedy emisja nowego programu Polsatu z Dodą?

Już od 3 września w każdą sobotę o godz. 20.00 Polsat będzie emitować nowy program pt. „Doda – 12 kroków do miłości”. To reality-show, w którym pod okiem kamer i przy wsparciu specjalistów (przyjaciółki Oliwki, oficjalnego sobowtóra Mariusza Ząbkowskiego ps. „Dżaga” oraz terapeuty Leszka Mellibrudy), Doda będzie szukała męża!

Piosenkarka na 40 dni zamieszkała w luksusowej willi, by dać szansę zupełnie obcym mężczyznom. Dorota Rabczewska spotkała się osobno z 12 absztyfikantami z różnych środowisk i o różnym statusie społecznym.

Po serii 12 randek Doda wybrała czterech mężczyzn, z którymi spotkała się ponownie. A później wskazała „tego jedynego” i spędziła z nim romantyczny weekend.

„Doda – 12 kroków do miłości”: zwiastun

Reżyserem reality-show „Doda – 12 kroków do miłości” jest Michał Majak, a producentem kreatywnym Pascal Litwin. Za realizację programu odpowiada Rochstar.

Zdjęcia rozpoczęto wczesnym latem, a kończono w połowie lipca 2022 r. Program w telewizji Polsat będziemy mogli oglądać w soboty o godz. 20.00 już od 3 września br. Teraz musimy zadowolić się pierwszym zwiastunem reality-show „Doda – 12 kroków do miłości”, który właśnie pojawił się w sieci!

Nigdy nie miałam szczęśliwej miłości. Nigdy […] Strasznie mnie to kosztuje. Jestem wykończona psychicznie dlatego

– mówi Doda o swoich nieszczęśliwych miłościach w zwiastunie programu.

Piosenkarka na koniec odniosła się do swojego pierwszego męża, Radosława Majdana.

Musiałam nauczyć się zabijać miłość. Po pierwszym moim mężu. Bardzo go kochałam

– słyszymy.

Zresztą zobaczcie to sami.

Program „Doda – 12 kroków do miłości” powstaje na licencji izraelskiego formatu „Anna’s 12 Steps to Love”. W oryginalnej wersji tytułowa Anna związała się z wybranym w reality-show mężczyzną i założyła z nim rodzinę. Czy Dodzie też się to uda? Czy w końcu Dorota Rabczewska odnajdzie prawdziwą miłość i partnera, przy którym będzie szczęśliwa? Dowiemy się już wkrótce!

Źródła: www.wirtualnemedia.pl, plejada.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), www.facebook.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x