×

Jest pierwszy oficjalny zwiastun „Dziewczyn z Dubaju”. „Widać, że będzie ostro”

Zwiastun „Dziewczyn z Dubaju” może rozczarować ludzi, którzy oczekiwali mocnej historii kipiącej od odważnych scen seksu. Udostępniony w sieci teaser zapowiada raczej pikantny romans na wzór „50 twarzy Greya” czy „365 dni”. Choć nie brakuje i tych, którzy i tak uważają, że jest zapowiedzią ostrych scen i bardzo demoralizującego filmu. Wnikliwi widzowie dostrzeli też pewien istotny detal. Na ekranie pojawił się bowiem mąż Dody!

Czy pokażą całą prawdę?

O aferze dubajskiej słyszał już każdy. O tym, że polskie celebrytki wyjeżdżały do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, aby w pięknym otoczeniu zarabiać jako ekskluzywne „damy do towarzystwa” mówiono już w 2014 roku. Młode dziewczyny nabierały się na fikcyjne ogłoszenie stanowiące część medialnej prowokacji. Sądziły, że wybierają się na imprezę do szejka, który zabierze je na wycieczkę do Saint-Tropez i dodatkowo zapłaci kilkadziesiąt tysięcy dolarów za ich towarzystwo. Dopiero na miejscu okazywało się, że miejscowi mężczyźni mają bardzo wygórowane oczekiwania seksualne i oczekują tzw. koprofilii, czyli seksu z udziałem odchodów. Wiele dziewczyn skusiło się na okazję szybkiego zarobku, licząc na to, że nikt się nie dowie, co robiły za granicą. Niestety ich dane wraz ze zdjęciami wyciekły i cały świat dowiedział się o szczegółach erotycznego biznesu.

Po latach Doda postanowiła wrócić do tej sprawy i pokazać, co tak naprawdę działo się w niemalże królewskich komnatach należących do szejków. Przez wiele miesięcy piosenkarka przekonywała nas, że film będzie bardzo odważny i bezkompromisowy. Wszyscy nastawili się na dużą ilość scen seksu oraz przełamywanie tabu. Tymczasem zwiastun filmu „Dziewczyny z Dubaju” zapowiada raczej romans okraszony pięknymi widokami i idealnymi sylwetkami bohaterów. Jednak nie brakuje też zdań, że już widać, że film może być naprawdę demoralizujący i być może zbyt „ostry”.

W zapowiedzi możemy zobaczyć męża Dody, Emila Stępnia. Mężczyzna pojawia się w obsadzie filmu najprawdopodobniej jako jeden z dubajczyków.

zwiastun dziewczyn z Dubaju
YouTube
zwiastun
Facebook

Zwiastun „Dziewczyn z Dubaju”

W opisie teasera, który wczoraj trafił do internetu czytamy:

Nadchodzi film petarda! Oparte na prawdziwych wydarzeniach „Dziewczyny z Dubaju” zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu. Oto nowy film wyprodukowany przez duet producencki: Dorotę Rabczewską i Emila Stępnia, którzy już wcześniej mieli okazję współpracować przy hitach „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” i „Pitbull. Ostatni pies”. Reżyserii podjęła się Maria Sadowska – autorka obsypanego nagrodami obrazu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej.

Film opowie historię Emi, marzącej o wielkim świecie i luksusowym życiu. Dziewczyna decyduje się na pracę damy do towarzystwa w nadziei na rozwój kariery. Z czasem sama zaczyna werbować polskie miss, celebrytki czy gwiazdy ekranu. Dopiero po pewnym później odkrywa prawdę na temat rzeczywistości, w której przyszło jej żyć.

zwiastun
Facebook
zwiastun
Facebook

Fotografie: YouTube, Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij