×

Najstarszy rolnik wybrał 23-latkę w zaawansowanej ciąży. „To będzie hicior tej edycji”

Najstarszy rolnik zauroczony 23-latką, która jest… w zaawansowanej ciąży. Pierwszy odcinek nowej edycji programu „Rolnik szuka żony” zaskoczył widzów. Internauci uważają, że zachowanie 41-latka jest oburzające i nie szczędzą gorzkich słów…

„Rolnik szuka żony” 9

Osiem lat — tyle minęło od premiery pierwszego odcinka programu „Rolnik szuka żony”. Przez te wszystkie lata perypetie miłosne rolników cieszyły się ogromnym zainteresowaniem widzów. Nie inaczej jest w przypadku kolejnej, dziewiątej już edycji programu.

Tym razem fani musieli się uzbroić w cierpliwość, ponieważ emisja pierwszego odcinka była odwlekana ze względu na rozgrywki mistrzostw świata w siatkówce. Czy warto było czekać na pierwszy odcinek…?

Najnowszy sezon od początku wzbudza spore kontrowersje. Tym razem, tak jak w poprzednich edycjach, do programu dostała się piątka uczestników – ci, którzy otrzymali najwięcej listów. Widzowie mogą śledzić losy Klaudii, Tomka K., Tomasza R., Michała i Mateusza.

25-letnia rolniczka, prowadząca plantację świerków i zajmująca się ekologiczną hodowlą kur, otrzymała aż 100 listów, ale dokonała surowej selekcji. Odrzuciła np. kierowców ciężarówek oraz mężczyzn, którzy — jej zdaniem — zamieszczali zbyt mało informacji na swój temat. W ocenie internautów, Klaudia ma zbyt wygórowane wymagania. Podobnie jak 27-letni Mateusz, który dość surowo oceniał kolejne kandydatki. Jedną z nich odrzucił, bo zorientował się, że w liście są błędy ortograficzne.

Zupełnie inaczej jest w przypadku młodziutkiego Michała, który… chce się spotkać ze wszystkimi kandydatkami. 23-latek wydawał się zauroczony każdą z nich.

Jednak największe kontrowersje zdecydowanie wzbudził najstarszy z rolników. Tomasz ma 41 lat i jest „mężczyzną po przejściach”. Już w pierwszym odcinku nowej edycji programu „Rolnik szuka żony”, 41-latek wywołał sensację.

Najstarszy rolnik zauroczony 23-latką

Mężczyzna ma za sobą dwa poważne związki. Nadal wierzy w miłość i sądzi, że może ją znaleźć właśnie w programie TVP. Jak się okazało, wśród kandydatek Tomasza znalazła się m.in. 23-letnia Klaudia. Znacznie młodsza kobieta od razu wpadła w oko 41-letniemu rolnikowi. Tomasz był wyraźnie zauroczony jej urodą.

Ale to nie różnica wieku wzbudziła największe kontrowersje wśród internautów, komentujących pierwszy odcinek programu. 23-latka przyznała w liście, że jest w ciąży, ale rozstała się z ojcem dziecka. Tomaszowi to jednak nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie. Zadzwonił do Klaudii, a kiedy upewnił się, że dziewczyna dobrze się czuje i może wziąć udział w programie pomimo zaawansowanej ciąży, 41-latek wydawał się rozanielony. Przyznał, że zainteresowanie młodych, pięknych kobiet, jest dla niego bardzo miłe.

Internauci nie podzielają jednak entuzjazmu rolnika… W komentarzach padło wiele ostrych słów. Poniżej publikujemy kilka z nich:

Zamiast się skupić na urodzeniu dziecka, laska szuka faceta. Dramat, dokąd ten świat zmierza, jakie ludzie mają wartości

Dziewczyna szuka faceta, by finansowo się zabezpieczyć. Dobry sposób. Zajść w ciąże z innym i szukać następnego do wychowania nie swojego potomka – a rolnik zauroczony jak nastolatek – urodą. Pomijając fakt – że kobieta nosi w brzuchu nie jego dziecko i kurczowo szuka faceta, mając jeszcze nienarodzonego potomka w brzuchu. To będzie chyba hicior tej edycji

Program o szukaniu sponsora się robi

41-latek? Ta 23-latka mogłaby być jego córką

Szok, jeszcze nie minęło 9 miesięcy, a tu już chęć gwiazdorzenia i w zaawansowanej ciąży (…) Gdzie zastanowienie, gdzie dobro dziecka – cisza i spokój. Starszy Pan przygarnie pod skrzydła, bo młoda i ładna i poleciała na niego. (…)

Już wkrótce przekonamy się, co z tego wyniknie i jak rozwinie się relacja Tomasza i Klaudii.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij