×

Małgorzata Rozenek nie radzi sobie w roli prowadzącej „Dzień Dobry TVN”?

Małgorzata Rozenek nie radzi sobie w roli prowadzącej „Dzień Dobry TVN”? Widzowie krytykują influencerkę i twierdzą, że nie sprawdza się w śniadaniówce.

Małgorzata Rozenek nie radzi sobie na antenie?

Małgorzata Rozenek to gwiazda TVN – jedna z najbardziej promowanych przez stację i jedna… z najbardziej znienawidzonych. Kto wie, może niektórzy nadal obawiają się, że Rozenek postanowi przeprowadzić „test białej rękawiczki”, a może to tylko strach przed tym, że „perfekcyjna” w końcu wyskoczy z lodówki.

Chociaż Rozenek ma grono wiernych fanów, nie brakuje także jej przeciwników, którzy uważają, że celebrytka nie nadaje się do prowadzenia programu „Dzień Dobry TVN”. Małgorzata Rozenek-Majdan musi się mierzyć z wieloma niepochlebnymi komentarzami. Niektórzy twierdzą nawet, że bojkotują odcinki „DDTVN”, które są prowadzone przez żonę Radka Majdana.

Widzowie zarzucają żonie Majdana, że często się myli, w dodatku ma spore problemy z dykcją. Ambitna celebrytka wzięła sobie wszelkie uwagi do serca. Po fali krytyki zaczęła nawet współpracę z logopedą.

(…) Osoba, która ze mną pracuje, jest osobą, która daje tak trafne uwagi i tak dobrze pracuje i ma tak wiele sukcesów na swoim koncie, że ja muszę ci powiedzieć, że już zauważam różnicę w swoim głosie po ćwiczeniach, które razem robimy

– przekazała Rozenek-Majdan w rozmowie z Plotkiem.

W ogniu krytyki

W sobotę Małgorzata Rozenek ponownie pojawiła się na ekranie u boku Krzysztofa Skórzyńskiego. Celebrytka znów została mocno skrytykowana. Okazuje się, że widzów irytuje nie tylko dykcja prowadzącej.

Internauci zarzucają Małgorzacie Rozenek-Majdan, że ma nudną osobowość i ubogie słownictwo. Wielu nie podoba się także… głos prowadzącej.

Dzisiaj dzień bez DDTVN, nie da się słuchać pani Rozenek i żaden foniatra i logopeda nie pomaga

Pani Małgosia świetnie by się sprawdziła w prowadzeniu programów dla głuchoniemych. Jej głosu nie da się słuchać i gestykuluje tak, jakby próbowała coś przekazać, w sobie tylko znanym języku migowym

TVN nie liczy się z widzami

Nie lubię oglądać Rozenek

– czytamy w komentarzach.

Czy Małgorzata Rozenek poradzi sobie z krytyką?

Źródła: www.facebook.com, www.pudelek.pl
Fotografie: AKPA (miniatura wpisu), AKPA

Może Cię zainteresować