×

Kolejni bohaterowie żegnają się z programem „Królowe życia”. To decyzja stacji

„Królowe życia” emitowane w TTV nie ma w ostatnim czasie dobrej passy. Po tym, jak światło dzienne ujrzały niepokojące doniesienia na temat Arkadiusza „Megakota” Zgorzelskiego, mężczyzna został usunięty z show. Teraz kolejni bohaterowie żegnają się z programem „Królowe życia”.

Kryminalna przeszłość bohaterów programu „Królowe życia”

Program „Królowe życia” bardzo szybko stał się hitem, który skradł serca widzów przed telewizorami. Na show spadła jednak fala krytyki po tym, jak wyszła na jaw kryminalna przeszłość uczestników. Wiele osób zbuntowało się przeciw pokazywaniu w programie osób, które promują negatywne wzorce. Przyjrzyjmy się im z bliska…

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez megakot (@megakot.pl)

Dagmara Kaźmierska spędziła kilkanaście miesięcy za kratkami za nakłanianie do prostytucji i prowadzenie agencji towarzyskiej. Taka informacja wyraźnie wstrząsnęła widzami, którzy uwielbiali jedną z kluczowych bohaterek programu. 51-letni Arkadiusz Zgorzelski, znany widzom jako „Megakot”, podobno miał utrzymywać kontakty z dużo młodszymi kobietami i otwarcie chwalił się braniem narkotyków.

Media zwracają również uwagę, że cztery jego byłe partnerki straciły życie. Zgorzelski w oświadczeniu wideo zapewniał, że z nie jest odpowiedzialny za śmierć kobiet, na temat których nie wypowiadał się w pochlebny sposób. Zapewnienia jednak nie wystarczyły i na fali skandalu 51-latek musiał pożegnać się z programem, o czym pisaliśmy już wcześniej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez megakot (@megakot.pl)

Bohaterowie żegnają się z programem „Królowe życia”. Kto tym razem?

Teraz z programem „Królowe życia” muszą pożegnać Damian Antczak-van Nispen i jego mąż Leon. Po raz kolejny nie była to decyzja bohaterów programu a decyzja stacji. Czym więc zawinili sobie obaj panowie?

Damian Antczak van Nispen wraz z mężem Leonem mieli zastąpić w programie parę gejów, którzy odeszli z show. Rafała Grabiasa i Gabriela Seweryna. „Podmianka” nie spełniła jednak oczekiwań widzów. Poczynania nowych bohaterów często były oceniane negatywnie. Zarzucano im m.in., że są nudni. Stacja TTV po trzech sezonach z ich udziałem postanowiła podjąć odpowiednie kroki i usunęła parę z programu.

Część fanów jest jednak zrozpaczona. Wyrażają swój żal w licznych komentarzach w sieci.

Będę tęsknić

Teraz ten program nie będzie taki sam

Dlaczego?! Kochani, Dlaczego?!

Kim są Damian i Leon?

Damian Antczak van Nispen jest anestezjologiem i lekarzem medycyny estetycznej. W Trójmieście znajduje się jego własna klinika. Leon z kolei pracuje w gabinecie Damiana, gdzie zajmuje się kontaktem z klientem i marketingiem. Para pobrała we wrześniu 2019 roku w Holandii.

Źródła: plejada.pl
Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij