×

Arek Kocik usunięty z programu „Królowe życia”! Wszystko przez oskarżenia

Echa sprawy Megakota nie milkną. Doszło podobno do tego, że Arek Kocik został usunięty z programu „Królowe życia”. Władze stacji miały przestraszyć się złego PR-u wokół swojego show. Tak donosi informator jednego z plotkarskich portali.

Kim jest Arek Kocik?

Program „Królowe życia” niemal od samego początku budzi kontrowersje. Jego założeniem było pokazanie wspaniałego życia majętnych i charyzmatycznych postaci. Tym czasem show wypromowało kilaka person, które mają wątpliwą przeszłość i reputację. Mowa tu na przykład o Sylwi Peretti. Każdy z nas wie także i o tym, że Dagmara Kaźmierska miała duże problemy z prawem.

Jakiś czas temu w programie pojawił się Arek Kocik (tak naprawdę Arkadiusz Zgorzelski), znany też jako Megakot. Jest on bez wątpienia osobą bardzo charakterystyczną. Jednak, czy takich właśnie celebrytów potrzebujemy? Kilka tygodni temu odbył on głośną rozmowę z Winim, która znalazła się na portalu YouTube. Dlaczego głośną? Chodzi o jego jedno wyznanie.

Zamordowali mi kiedyś dziewczynę. Już z nią wtedy nie byłem… Nawet policja mnie podejrzewała, że to ja ją zabiłem. Oskarżali mnie o zabójstwo, ale potem złapali prawdziwego mordercę. Miałem takie pechowe rzeczy. Inna moja dziewczyna odebrała sobie życie. Ogólnie to… nosiłem pecha. Cztery moje dziewczyny nie żyją. To co ja wiem, bo nie jestem na bieżąco ze wszystkim

– wyznał Kocik.

Jak to się stało, że taka osoba jest promowana w mediach?

Arek Kocik usunięty z programu „Królowe życia”?

Fakt promowania osoby o tak bardzo szemranej reputacji i tak wątpliwej przeszłości od jakiegoś czasu odbijał się szerokim echem. Zajął się tym np. Jan Śpiewak, który jest znanym działaczem społecznym. Te niespokojnie głosy zdaje się dotarły do TVN-u, do którego należy kanał TTV. Podobno osoba z produkcji zdradziła Pudelkowi, że Arkadiusza Kocika ostatecznie usunięto z „Królowych Życia”. Portal próbował zweryfikować słowa swojego informatora, jednak póki co stacja powstrzymuje się od komentarza.

Sam Megakot w rozmowie z portalem Pomponik, w którym też zapowiedział pozew dla Jana Śpiewaka, potwierdził, że nie będzie brał już udziału w programie.

Mogę potwierdzić, że wczoraj producent programu przekazał mi informację, że stacja podjęła decyzję o wycofaniu mnie z wiosennej edycji programu

– ujawnił Arek Kocik.

Wiele osób ucieszyła ta informacja. Nic w tym dziwnego. W końcu ten „król życia” z pewnością nie ma dobrego wpływu na młodzież, dla której powoli stawał się „autorytetem”.

Źródła: www.pudelek.pl, www.pomponik.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować