×

Agnieszka Woźniak-Starak z nową partnerką programową! Kto wystąpi u jej boku?

Agnieszka Woźniak-Starak z nową partnerką programową! Razem będą przepytywać gwiazdy i rozmawiać z nimi na bardzo osobiste tematy. Jak sprawdzi się ten duet?

Agnieszka Woźniak-Starak z nową partnerką programową

Agnieszka Woźniak-Starak rozpoczynała swoją karierę na antenie TVP, ale to transfer do TVN sprawił, że kariera dziennikarki nabrała rozpędu. Prezenterka została gospodynią Ameryka Express (zdaniem wielu widzów, świetnie poradziła sobie w tej roli), Big Brothera, a niedawno dołączyła też do obsady Dzień Dobry TVN. Przez tragiczne wydarzenia w życiu osobistym prezenterki, jej zawodowe dokonania zeszły na dalszy plan. Ale Woźniak-Starak postawiła na pracę i po ponad półrocznej przerwie wróciła do mediów.

Na antenie „Dzień Dobry TVN” możemy oglądać prezenterkę w duecie z Ewą Drzyzgą. Na ekranie obie panie są bardzo zgrane, przez co z czasem zaskarbiły sobie sympatię widzów. Czy tak samo będzie w przypadku nowej współpracy Agnieszki Woźniak-Starak?

Prezenterka od kilku miesięcy prowadzi też wspierany przez markę Glo podcast Oświeceni Hedoniści, w którym goście z różnych branż dzielą się poruszającymi historiami ze swojego życia. Dzięki temu podcastowi możemy się przekonać, że nawet osoby, które na co dzień widujemy na pierwszych stronach gazet, mają problemy, z którymi i my musimy się mierzyć. W studiu gościła już m.in. Sara Boruc czy Maffashion.

Teraz u boku Woźniak-Starak pojawi się nowa prowadząca — 36-letnia Gabi Drzewiecka. Niedawno obie gwiazdy poprowadziły ceremonię wręczenia Fryderyków, transmitowaną przez TVN. Teraz znów połączą siły!

Kim jest Gabi Drzewiecka?

Gabi Drzewiecka jest dziennikarką muzyczną, która ma naprawdę imponującą wiedzę w swojej dziedzinie. Należy do Akademii Fonograficznej, jest też wykładowcą w Akademii Managerów. W przeszłości pracowała w Onecie, 4fun.tv, Roxy FM i CGM.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Gabi Drzewiecka (@g_rulez)

W 2018 roku, po tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, to Gabi Drzewiecka zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak w roli prowadzącej Big Brothera. Po latach drogi obu prowadzących ponownie się skrzyżowały.

Wygląda na to, że Gabi Drzewiecka świetnie poradzi sobie w roli prowadzącej, zadającej gościom trudne pytania. Niedawno w podcaście Oświeceni hedoniści by Glo, Gabi rozmawiała z Natalią Nykiel. Piosenkarka opowiedziała o swoich zmaganiach z niewyobrażalnym stresem.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Gabi Drzewiecka (@g_rulez)

Fotografie:

Może Cię zainteresować