×

Prowadząca Eurowizje 2021 przez lata skrywała wielką tajemnicę!

Szokujące wyznanie prowadzącej z Eurowizji. 26-letnia Nikkie de Jager ukrywała przed wszystkimi, że urodziła się jako mężczyzna.  Jak zareagował na to wyzwanie jej chłopak?

Szokujące wyznanie prowadzącej z Eurowizji

Nikkie de Jager, znana jako NikkieTutorials to 26-letnia gwiazda YouTube’a, która pochodzi z Holandii. 26-latka uważana jest za najpopularniejszą vlogerkę prezentującą lekcje makijażu. Jej kanał śledzi prawie 14 milionów ludzi, na Instagramie ma ponad 15 milionów followersów. Ale to filmik, w którym Nikkie zdecydowała się na coming out, pobił rekordy wyświetleń.

W tym roku Nikkie została prowadzącą konkursu Eurowizji, który odbywa się w Rotterdamie. Przypomnijmy: zeszłoroczny konkurs ostatecznie się nie odbył ze względu na pandemię koronawirusa. I chociaż reprezentują inni uczestnicy, organizatorzy postanowili, że do prowadzenia koncertu zatrudnią te same osoby.O Nikkie zrobiło się jednak szczególnie głośno.

Szokujące wyznanie prezenterki z Eurowizji
Twitter

Prowadząca konkurs wyznała, że ukrywała przed wszystkimi, również przed swoim chłopakiem fakt, iż urodziła się jako mężczyzna. 

Szokujące wyznanie prezenterki z Eurowizji
Instagram

Mamy nowy 2020 rok i chcę go zacząć od ujawnienia prawdy o sobie. Urodziłam się w złym ciele. Jestem osobą transpłciowa

– mówiła w pierwszych minutach filmu, który opublikowała 13 stycznia.

Od zawsze czułam się dziewczyną. Nie rozumiałam dlaczego mam nosić krótko przycięte włosy, spodnie i T-shirty. Chciałam nosić sukienki. Jako dziecko bawiłam się lalkami, malowałam paznokcie i robiłam sobie różne fryzury

– kontynuowała.

Szokujące wyznanie prezenterki z Eurowizji
Instagram

Do ujawnienia prawdy Nikki zmusili szantażyści, którzy znali jej tajemnicę. Nikki zdecydowała się na coming out, ponieważ chciała, żeby to od niej ludzie usłyszeli prawdziwą wersję zdarzeń.

Jak zareagował chłopak Nikkie de Jager?

Nikkie zaczęła przyjmować żeńskie hormony już w wieku 14 lat. Przemianę zakończyła 5 lat później.

Jako nastolatka zachowywałam się jak dziewczyna, ale jeszcze nie byłam nią oficjalnie. To powodowało, że czułam się jak w pułapce, czułam dużo złości

– wyznała.

Nastolatka mogła liczyć na wsparcie matki. Przyznała jednak, że bała się reakcji innych, również swojego chłopaka. Dlatego na początku ukrywała przed nim fakt, że urodziła się jako mężczyzna.

Nie powiedziałam mu od razu, bo bałam się, że go stracę. Ale teraz już wie

– mówi Nikkie.

Szokujące wyznanie prezenterki z Eurowizji
Instagram

Okazało się, że kobieta nie miała powodów do obaw. Mimo tego wyznania chłopak nie tylko z nią nie zerwał, ale wręczył Nikkie pierścionek zaręczynowy! Wkrótce odbędzie się ślub.

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij