×

Eurowizja Junior 2021: Polska mogła wygrać konkurs? Ten screen wiele wyjaśnia

Eurowizja Junior 2021 zakończona. Podczas wczorajszego wieczoru emocji nie brakowało. Polskę reprezentowała Sara Egwu-James, która ostatecznie zajęła drugie miejsce. Pojawiły się jednak głosy, że Sara bez problemu mogłaby pokonać zwyciężczynię konkursu. Wśród internautów krąży zaskakujący screen…

Eurowizja Junior 2021 – Polska przegrała o włos

Za nami już 19. Eurowizja Junior. Konkurs odbył się 19 grudnia w Paryżu, gromadząc przed telewizorami miliony widzów. Po sukcesach Roksi Węgiel i Wiki Gabor, wielu ostrzyło sobie zęby na kolejne zwycięstwo. Tym bardziej, że Polska miała naprawdę mocną reprezentację podczas tegorocznego konkursu. Nasz kraj reprezentowała Sara James z piosenką „Somebody”.

W głosowaniu jurorów Polska od początku była bardzo wysoko w stawce. Ostatecznie Sara zdobyła 218 punktów i zajęła drugie miejsce w konkursie. Wyprzedziła ją Malena z Armenii. Dziewczynka miała jedynie sześciopunktową przewagę nad Polką. Malena również należała do grona faworytów, jednak od wczoraj internauci przekazują sobie screen, który świadczy o tym, że wokalistka mogła w nieuczciwy sposób stanąć na szczycie podium.

Nieuczciwa zagrywka

Za całe zamieszanie odpowiada mama Maleny. Mała Armenka wystąpiła w konkursie z utworem „Qami Qami”. Zwycięstwo poruszyło ją tak bardzo, że podczas powtórnego wykonania piosenki dziewczynka nie potrafiła powstrzymać łez.

Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że Malena to utalentowana młoda wokalistka. Ale czy faktycznie powinna odnieść zwycięstwo?

W sieci można odnaleźć screen, z którego dowiadujemy się, że mama Armenki pogrywała w wątpliwy sposób. Kobieta instruowała w mediach społecznościowych, w jaki sposób obejść system i wielokrotnie zagłosować na Malenę. Jest to działanie niezgodne z regulaminem, bo każdy internauta w obu fazach konkursu mógł zagłosować tylko raz, wybierając trzy utwory. W dodatku matka Maleny namawiała, żeby nie głosować na Polskę, Rosję i Francję, czyli największych rywali Armenii podczas tegorocznego konkursu.

Dziś rusza pierwszy etap głosowania na Eurowizji Junior, tutaj wskazówki, jak zrobić to wiele razy z tego samego urządzenia. Pierwszy głos oddajcie na Armenię, a następnie wybierzcie dwa następne kraje – niemile widziane głosowanie na Polskę, Francję oraz Rosję, bo to głowni faworyci. Powodzenia

– pisała matka Maleny na Instagramie.

Internauci są oburzeni zachowaniem matki Maleny. Organizatorzy imprezy póki nie skomentowali tej sprawy.

Źródła: plejada.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować