×

Doda z przebojem lata Polsatu i RMF FM. Internauci są oburzeni jej wygraną

Doda z przebojem lata Polsatu i RMF FM za piosenkę „Don’t wanna hide”. Wokalistka odniosła sukces, jednakże nie wszyscy internauci nie są z tego faktu zadowoleni.

Doda z przebojem lata

W sobotę 28 sierpnia odbył się konkurs na Przebój Lata RMF i Polsatu, w którym do ścisłego finału przeszło troje wykonawców: DJ C-Bool z utworem „Golden Rules”, Sylwia Grzeszczak ze swoim przebojem „Prawda o nas” i niewątpliwie zaskoczenie – Doda z piosenką „Don’t wanna hide”. I to właśnie ta ostatnia propozycja okazała się „przebojem lata”, przynajmniej zdaniem słuchaczy RMF FM i widzów Polsatu.

Sama Doda chyba nie spodziewała się odnieść takiego sukcesu, bo zaraz po ogłoszeniu wygranej z jej ust wyrwało się wulgarne „słowo na K”. Natomiast podczas przemówienia wokalistka wbiła szpilę radiowej rozgłośni:

Dziękuję RMF FM, za to że mnie nigdy nie zagraliście, dziękuję Polsatowi, Ninie Terentiew za zaproszenie, całej ekipie, ale przede wszystkim moim fanom, którzy od tylu lat wspierają mnie tak bardzo, zawsze mogę na was liczyć. Nie spodziewałam się, w ogóle nie jestem przebrana!

Internauci oburzeni „przebojem lata”

Po ogłoszeniu wygranej Dody w sieci zawrzało. Pojawiły się sugestie, że konkurs był ustawiony. Wielu internautów uważa także, że wszystko zależy od ilości posiadanych fanów, a nie faktycznego występu i konkretnej piosenki na festiwalu:

Gratuluję ustawki, Polsat szkoda mi was serio….

Ustawka, że aż przykro było patrzeć

To ma być przebój lata ??? Myślę że tu nie chodzi kto ma więcej fanów tylko jakich ich ma.podkreślam że nie jestem fanką żadnego artysty który startował w tym konkursie i nie słucham radia komercyjnego. dla mnie przebojem jest inna piosenka.doda jak to doda lubi show a utwór średnio zapada w pamięć.?

Jakiego lata?to był kabaret a nie konkurs, Sylwia Grzeszczak zdecydowanie bardziej zasłużyła na wygraną

Fani piosenkarki oczywiście pogratulowali jej zwycięstwa i odważnej przemowy. Liczą także na to, że utwory kontrowersyjnej artystki w końcu będzie można usłyszeć w radiu:

Bardzo dobrze powiedziane. „Dziękuję,że nigdy mnie nie zagraliście”.W punkt???Brawo Doda❤️?❤️?

Ludzie glosuja i chcą słuchac. Szkoda, że radio daje ciała i nie puszcza jej piosenek ?

@radio_rmffm zacznijcie grać jej piosenki ma tysiące odbiorców ??

Czy w stacji będzie można usłyszeć „przebój lata”? O tym zapewne niedługo się przekonamy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Źródła: kultura.onet.pl, gwiazdy.wp.pl

Może Cię zainteresować