×

Zarobiła pierwszy milion w wieku 6 lat! Dziś ma ogromną fortunę

Wielu ludzi marzy o tym, aby mieć na koncie milion złotych. Niestety, bolesna prawda jest taka, że większości nigdy nie będzie dane mieć takiej sumy pieniędzy. Tymczasem nasza bohaterka zarobiła pierwszy milion w wieku 6 lat. Dziś jest już nastolatką, która stworzyła łącznie pięć własnych marek i ma na koncie prawdziwą fortunę!

Zarobiła pierwszy milion w wieku 6 lat

Isabella Barrett jako dziecko dokonała niewyobrażalnego. Jako mała dziewczynka zdobyła łącznie 55 koron i 84 tytuły w dziecięcych konkursach piękności. Największy rozgłos przyniósł jej z kolei udział w serialu telewizyjnym „Toddlers and Tiaras” i wykreowanie własnej marki. Dodajmy, że wszystko to miało miejsce w pierwszych latach życia naszej bohaterki. W końcu doszło do tego, że Isabella miała zaledwie 6 lat, kiedy zaczynała opływać w luksusy – już wtedy zgromadziła majątek, o jakim wielu dorosłych może tylko pomarzyć. Isabella dostawała około 200 000 złotych kieszonkowego m.in. na wystawne przyjęcia, markowe ubrania, limuzynę z kierowcą czy bajeczne wakacje.

Dziecięca milionerka skończyła już 16 lat

Isabella Barrett ma obecnie 16 lat i wciąż świetnie radzi sobie w modelingu. Wystarczy spojrzeć na fakt, że występuje na pokazach mody światowych projektantów. Ponadto podczas New York Fashion week ogłosiła otwarcie własnej marki odzieżowej House of Barretti. W ofercie firmy można znaleźć wygodne ubrania dla dzieci i nastolatków, które wyglądają jak modne ubrania dla dorosłych. To coś w rodzaju odzieży dla małych biznesmenów, której samej jej niegdyś brakowało.

Choć Isabella zdaje się mieć wszystko, w jednym z wywiadów przyznała, że jej życie nie jest sielanką. Na każdy ze swoich sukcesów miała ciężko pracować.

Linia biżuterii zapewniła mi milion, kolejne miliony przyniosła mi marka odzieżowa. Cały czas jednak mam przestrzeń na swoje życie i wygłupy z przyjaciółmi

16-latka nie ma dziś wątpliwości, że pieniądze i sława otworzyły jej wiele dróg i możliwości. Dziennikarz zapytał więc Isabelli wprost, czy wolałaby być sławna, czy bogata? Postawiła na sławę, bo jak sama uważa, nie ma niczego złego w byciu sławną, co by jej przeszkadzało.

Sławna, dzięki temu poznaję mnóstwo ludzi. Nie chodzi o pieniądze, chodzi o zabawę, podróżowanie i spotykanie nowych przyjaciół (…). Fani mnie kochają. Mówią, że jestem cool i wyglądam obłędnie

– oznajmiła Isabella Barrett.

Źródła: www.edziecko.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), www.facebook.com

Może Cię zainteresować