×

„Nasz nowy dom” znika z anteny? Zastąpi go nowy program z Anną Guzik

Złe wieści dla fanów programu i rodzin, którym pomagał. „Nasz nowy dom” znika z anteny, przynajmniej na razie.  Zastąpi go show, które poprowadzi gwiazda „Na Wspólnej” – Anna Guzik.

„Nasz nowy dom” znika z anteny?

Program „Nasz nowy dom” podbił serca widzów Polsatu. To jeden z bardzo nielicznych programów, nastawionych na pomoc potrzebującym. Ma misję, ma cel, ma ideę niesienia pomocy rodzinom, które znalazły się w trudnym położeniu i żyją w okropnych warunkach.

Widzowie polubili ekipę, która pracowała przy remontach – budowlańców i architektów, którym naprawdę zależało na tym, by podarować bohaterom programu szansę na nowe życie. Fani obdarzyli sympatią także prowadzącą program Katarzynę Dowbor, która ma w sobie dużo ciepła i empatii. Dzieliła się nią z uczestnikami programu. Nie zapominała o nich również po opuszczeniu planu i niejednokrotnie wspominała losy dawnych bohaterów.

Nasz nowy dom znika z anteny
Instagram

Tak było przez prawie osiem lat. W tym czasie ekipie udało się podnieś komfort życia wielu rodzin. Niestety, teraz docierają do nas smutne wieści – „Nasz nowy dom znika z anteny”! Na jak długo? Czy możemy liczyć na kolejny sezon? Tego na razie nie wiadomo.

Wiemy jednak, że w czwartek 20 maja o godz. 20 telewizja Polsat wyemitowała ostatni odcinek programu. Za tydzień o tej porze stacja pokaże już inną produkcję.

Nasz nowy dom znika z anteny
Instagram

Nowy program poprowadzi Anna Guzik

„Nasz nowy dom” zostanie zastąpiony przez show „Wolni od długów”, prowadzone przez aktorkę Annę Guzik, znaną m.in. z serialu „Na Wspólnej”. Taka informacja ukazała się w mediach społecznościowych.

„Wolni od długów” to prawdziwe historie ludzi, którzy postanowili zawalczyć o wolną od długów przyszłość. Bohaterowie będą mogli liczyć na pomoc naszych wspaniałych ekspertów: Anny Bufnal, Piotra Ikonowicza i Fryderyka Karzełka. Mnie zobaczycie w roli prowadzącej. Bądźcie z nami!

– zachęca prowadząca.

Aktorka tłumaczy, że „Wolni od długów” oraz „Nasz nowy dom” mają ze sobą wiele wspólnego. Wspólnym mianownikiem jest chęć pomagania innym.

Program „Nasz nowy dom” uświadomił wielu z nas jak wiele jest wkoło biedy, cierpienia i jak zaskakujące bywają ludzkie losy. Te dwa programy łączy idea pomocy ludziom i mam wrażenie, że nasz program „Wolni od długów” jest naturalną konsekwencją programu Kasi. W naszej produkcji opowiadamy prawdziwe i momentami bardzo dramatyczne historie Polaków, którzy z różnych względów nie radzą sobie z finansami. Z nie swojej winy wpadli w spiralę długów. Są zrozpaczeni i nie widzą nadziei. Naszą rolą jest wyciągnięcie ich z kłopotów i pokazanie, jak mogą ustrzec się przed podobnymi problemami w przyszłości.

– wyjaśnia Guzik.

A pomagać w kłopotach będą eksperci: społecznik Piotr Ikonowicz, finansista Fryderyk Karzełek, a także radca prawny Anna Bufnal.

Czy „Wolni od długów” przypadną do gustu widzom Polsatu?

Nasz nowy dom znika z anteny
Instagram

Jak Anna Guzik dba o siebie? Zdradziła nam przepis na piękną cerę [WIDEO]

Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij