×

Magda Gessler nie może pogodzić się ze śmiercią męża. Pokazuje zdjęcia ze ślubu

Magda Gessler przeżywa śmierć męża, Piotra Gesslera. „To się w sercu nie mieści” – napisała. W mediach społecznościowych pokazała zdjęcia z ich ślubu.

Śmierć znanego restauratora

Niedawno w mediach pojawiła się bardzo smutna informacja o śmierci Piotra Gesslera, słynnego restauratora. Był on drugim mężem Magdy Gessler. Pierwszy raz wyszła ona za mąż w latach 80. Wówczas to poznała Volkharta Müllera, korespondenta tygodnika „Der Spiegel”. Owocem tego związku był syn Tadeusz, który przyszedł na świat w 1983 roku. Niestety w 1986 roku mężczyzna przegrał walkę z rakiem.

Wówczas Magda wróciła do Polski i tam poznała braci Gesslerów, znanych restauratorów z Warszawy. Zarówno Adam, jak i Piotr próbowali szczęścia u jej boku. Wygrał młodszy z braci. W 1989 roku na świat przyszła ich córka, Lara. Po latach młoda celebrytka wyjawiła, że to głównie ojciec ją wychowywał. Gdy rodzice się rozstali, miała 9 lat i to właśnie z nim zamieszkała. Lara Gessler często podkreślała, jak silną ma relację z ojcem.

I to właśnie ona poinformowała o śmierci swojego ukochanego taty. W mediach zamieściła czarno-białe zdjęcie wraz ze wzruszającym postem:

✨Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia Tato❤️

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Magda Gessler przeżywa śmierć męża

Znana restauratorka, chociaż od lat związana jest z lekarzem Waldemarem Kozerawskim, również nie może pogodzić ze śmiercią drugiego męża. Ostatnio poprzez media społecznościowe podzieliła się z fanami kilkoma starymi zdjęciami.

Na pierwszym z nich widać było Magdę Gessler w towarzystwie Laury i Piotra.

Tak było kochani… Jeszcze niedawno…

– czytamy we wpisie.

W kolejnym wpisie gwiazda TVN przywołała w pamięci początki restauracji „U Fukiera”. Tym samym fani mogli zobaczyć, jak gwiazda wyglądała równe 30 lat temu.

Młodzi i ambitni zaczęliśmy tworzyć Fukiera. Tak było. Rok 1991 Warszawa.

– napisała restauratorka.

Pojawiło się także stare zdjęcie Magdy i Piotra sprzed kilkunastu lat. Jak wspomina:

Pełni radości w naszej altanie …?przed kolacja @piortgessler razem 🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🐬…

Natomiast na swoim InstaStory Magda Gessler opublikowała dwa zdjęcia ze ślubu z Piotrem Gesslerem. Widać, że restauratorka bardzo przeżywa jego niespodziewaną śmierć.

Magda Gessler przeżywa śmierć męża
Instagram
Magda Gessler przeżywa śmierć męża
Instagram

Po kilku godzinach zdjęcia te zniknęły z profilu Magdy Gessler…

Źródła: www.instagram.com
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij