×

Synowa Gessler pokazała zdjęcie z wesela. Goście mogą być wstrząśnięci

Jeszcze nie tak dawno temu głośno było o ślubie Tadeusza Müllera z Małgorzatą Downar. Świeżo upieczona żona, podobnie jak mąż, chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Na jej profilu nie brakuje wstawek z życia prywatnego. Jedna z ostatnich relacji, na której synowa Gessler pokazała zdjęcie z wesela, zdaje się to potwierdzać. Okazuje się, że na ślubnym przyjęciu pojawił się niespodziewany gość!

Magda Gessler ma dwoje dzieci

Magda Gessler ma dwoje dzieci – młodszą córkę Larę i starszego syna Tadeusza. Oboje są już dorośli i świetnie radzą sobie w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Odziedziczyli po sławnej mamie pasję i talent do gotowania, z czym zresztą związane jest ich życie zawodowe. Oboje są również w szczęśliwych związkach małżeńskich. Lara Gessler wyszła za Piotra Szeląga, a Tadeusz Müller poślubił Małgorzatę Downar. Ci drudzy pobrali się na łodzi na Mazurach. To z pewnością był wyjątkowy dla nich dzień!

Bardzo dziękuję mojej mamie, bez której by mnie tu nie było po prostu. Jest niesamowitą osobą, która zaraża mnie energią, daje mi to wszystko, dzięki niej robię to, co robię, uśmiecham się tutaj dzisiaj do was. Jesteś wyjątkową mamą. I cieszę się mamo, że jesteś

– mówił po ceremonii zaślubin o swojej mamie Tadeusz Müller.

Magda Gessler o synowej

Sama Gessler była bardzo wzruszona i podziękowała synowi. Z jej wypowiedzi możemy wywnioskować, że bardzo lubi się z synową.

Tadeusz jest szczęśliwie zakochany, Jagoda [drugie imię Małgorzaty Downar – przyp. red.] też. Patrzeć na nich to wielka przyjemność. (…) Tadek nigdy nie udaje, to chyba jest to. Zresztą znalazł fantastyczną partnerkę, bardzo odpowiedzialną i chyba mu na takiej kobiecie zależało: z fantazją i z dużym biustem, tak jak ja

– mówiła Gessler w „Dzień Dobry TVN”.

Synowa Gessler pokazała zdjęcie z wesela

Małgorzata Downar zajmuje się marketingiem. Jak już jednak wspomnieliśmy, na jej Instagramie jest także miejsce na życie prywatne. Teraz synowa Magdy Gessler wróciła pamięcią do wesela, które odbyło się w mazurskim stylu w przepięknych okolicznościach przyrody. Downar pokazała nietypową fotografię z tego wyjątkowego dnia.

Na zdjęciu opublikowanym na InstaStory widzimy elegancki stół z zastawą i pięknymi dekoracjami. W pełnym natury miejscu nie mogło zabraknąć również… zwierząt! Jedno z nich pojawiło się właśnie na zdjęciu synowej Gessler. Ujęcie przedstawia lokalnego kota. Co więcej, zwierzę wdrapało się na stolik, przy którym mieli usiąść goście i urządziło sobie krótki spacer. Małgorzata Downar podpisała ten moment humorystycznie słowami „kontrola jakości”. Z pewnością kot wystawił za przyjęcie najwyższą ocenę!

Źródła: www.o2.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować