×

Przyczyna śmierci Piotra Gesslera. Na co zmarł były mąż Magdy Gessler?

Słynny restaurator i mąż Magdy Gessler odszedł niespodziewanie w piątkowe popołudnie. Czy przyczyna śmierci Piotra Gesslera jest już znana?

Przyczyna śmierci Piotra Gesslera

W piątkowe (27 sierpnia) popołudnie media obiegła smutna wiadomość. Zmarł Piotr Gessler, słynny restaurator, mąż Magdy Gessler i ojciec Lary Gessler. Odszedł nagle w wieku 63 lat. Póki co, nie podano oficjalnej informacji na temat przyczyny jego zgonu.

O śmierci Piotra Gesslera poinformowała jego córka w mediach społecznościowych. Lara Gessler nie ukrywa, że była bardzo związana z ojcem i to on głównie odpowiadał za jej wychowanie.

✨Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia Tato❤️

– napisała Lara. Do postu dołączyła także czarno-białe zdjęcie ze swoim ukochanym ojcem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Wyjątkowe małżeństwo

Piotr był drugim mężem Magdy Gessler. Pierwszy raz restauratorka wyszła za mąż w latach 80. Wówczas to poznała Volkharta Müllera, korespondenta tygodnika „Der Spiegel”. Owocem tego związku był syn Tadeusz, który przyszedł na świat w 1983 roku. Niestety w 1986 roku mężczyzna przegrał walkę z rakiem.

Wówczas wróciła ona do Polski i tam poznała braci Gesslerów, znanych restauratorów z Warszawy. Zarówno Adam, jak i Piotr próbowali szczęścia u Magdy. Wygrał młodszy z braci. Jak wspomina Magda Gessler w swojej książce:

Młodszy i spokojniejszy z braci ujął mnie przede wszystkim charakterem. W owym czasie ubierał się i wyglądał skromniej niż Adam, nie robił wokół siebie takiego szumu i nigdy nie gwiazdorzył. Miał za to dużo autentycznego ciepła, spokoju i cierpliwości.

Małżeństwo rozpadło się, gdy ich córka Lara (urodzona w 1989 roku) miała 9 lat. Wówczas rzekomo Magda miała mieć romans z młodym kelnerem zatrudnionym w ich wspólnej restauracji.

Córka została z ojcem, a Piotr pozostał w przyjacielskich stosunkach z Magdą. Stronił jednak od mediów społecznościowych i rzadko pokazywał się publicznie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tadeusz Müller (@tadeusz_muller)

Źródła: www.se.pl

Może Cię zainteresować

zamknij