×

Motocyklista wjechał w stalową linkę rozwieszoną na drodze. Zginął na miejscu

Tragiczny wypadek w Stępinie na Podkarpaciu. Nie żyje 21-letni motocyklista, który jechał drogą gruntową motocyklem crossowym i najprawdopodobniej najechał na rozwieszoną między drzewami metalową linkę (według niektórych źródeł był to łańcuch).

Nie żyje 21-letni motocyklista

Do śmiertelnego wypadku doszło w sobotę (3 września) po godz. 17 w miejscowości Stępina w powiecie strzyżowskim. 21-letni motocyklista jechał motocyklem typu cross drogą gruntową. Jak podają media, była to droga prywatna, prowadząca w kierunku lokalnego kamieniołomu.

Niestety ta przejażdżka zakończyła się tragedią. 21-latek poniósł śmierć na miejscu. Młody motocyklista był mieszkańcem powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

Tragiczna śmierć motocyklisty. Najechał na stalową linkę

Według informacji, do których dotarł PAP, do wypadku doszło, ponieważ na prywatnej drodze przewieszona była metalowa linka (niektóre media podają, że był to łańcuch), zabezpieczająca wjazd do kamieniołomu.

Jadąc drogą, motocyklista najechał na rozwieszony łańcuch, który zamocowany był do metalowych słupków. Łańcuch zabezpieczał wjazd do kamieniołomu w Stępinie

– czytamy na portalu Krosno112.pl.

Na razie śledczy nie chcą udzielać informacji na temat zdarzenia. Sprawą zajęła się policja pod nadzorem prokuratury w Strzyżowie.

Miniony weekend niestety obfitował w tragiczne wydarzenia. 3 września pod Piotrkowem Trybunalskim doszło do katastrofy lotniczej, w wyniku której śmierć poniosły dwie młode osoby: 44-letni pilot Maciej oraz jego narzeczona — 29-letnia Marta.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Pixabay

Może Cię zainteresować