×

Magda Gessler weźmie trzeci ślub! Po 20 latach związku z Waldemarem Kozerawskim

Mówi o nim per „mąż”, dlatego niewiele osób wie, że najsłynniejsza, polska restauratorka tak naprawdę nie jest żoną Waldemara Kozerawskiego. Jednakże wkrótce ma się to zmienić. Magda Gessler weźmie trzeci ślub!

Magda Gessler – trzeci ślub. Z kim? Kiedy?

Są parą od 20 lat, a znają się drugie tyle. Choć na co dzień mieszkają daleko od siebie (Waldemar Kozerawski mieszka w Toronto), są sobie bardzo bliscy. Magda Gessler z czułością mówi o Kozerawskim „mój mąż”, ale formalnie nie są małżeństwem.

Kilka miesięcy temu Gessler podzieliła się z fanami radosnymi wieściami. Oznajmiła, że przyjęła oświadczyny Kozerawskiego!

Daj mi nogę… Daj mi nogę… Dać nie mogę. A poprosiłeś mnie o rękę, więc daję ci rękę

– napisała.

Pokazała też zdjęcie z efektownym, choć dość oryginalnym pierścionkiem.

Magda Gessler bierze trzeci ślub
Instagram

Magda Gessler o trzecim ślubie

Gdy po wielu latach drogi Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego znów się skrzyżowały, oboje postanowili, że wykorzystają tę szansę. Co ciekawe, 5 czerwca 2004 r. para zorganizowała wesele, ale bez ślubu. Teraz zakochani chcą zorganizować wszystko tak, jak być powinno. Jak przekazał serwis radiozet.pl, uroczystość ma się odbyć późną jesienią. A jak Gessler wyobraża sobie swój wymarzony ślub?

Cicho i wśród najpiękniejszej przyrody i najbliższych przyjaciół… Ja chcę z miłością, romantyczne, bardziej w stylu João Gilberto, muzyki brazylijskiej, gdzieś klimaty właśnie Meksyk, tego typu albo polskie Mazury. Ale żeby było pięknie i cudownie, i żeby było raczej skromnie niż na bogato

– mówi Magda Gessler w rozmowie z „Co za tydzień”.

Przypomnijmy: dla słynnej restauratorki byłby to już trzeci ślub. Magda Gessler w latach 80. wyszła za mąż za Volkharta Müllera (ojca Tadeusza Müllera), który zmarł kilka lat po ślubie. Następnie restauratorka związała się z Piotrem Gesslerem (ojcem Lary). Parę połączyło silne uczucie, które jednak szybko wygasło. Do rozstania doszło po kilku latach związku. Piotr Gessler zmarł w ubiegłym roku.

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij