×

Pogrzeb Piotra Gesslera. Bliscy restauratora podali szczegóły jego pożegnania

Pogrzeb Piotra Gesslera. Już wiadomo kiedy się odbędzie ostatnie pożegnanie znanego restauratora. Wyjawiono też przyczynę śmierci drugiego męża Magdy Gessler oraz ojca Lary. O śmierci Piotra publicznie poinformowała właśnie jego ukochana córka. Bliscy są pogrążeni w rozpaczy.

Śmierć i pogrzeb Piotra Gesslera

Piotr Gessler był znanym restauratorem i drugim mężem Magdy Gessler. Para doczekała się córki, Lary. To właśnie ona za pomocą swoich mediów społecznościowych poinformowała obserwujących o tym, że jej ukochany tata odszedł. Miało to miejsce 27 sierpnia.

Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia Tato❤️

Z kolei Magda Gessler na Instagramie pożegnała byłego męża tymi słowami:

Piotr Gessler
Najcudowniejszy niezastąpiony tata Lary,
Mikołaja, ojczym Tadeusza. Będzie nam go brak bez końca

Kiedy odbędzie się pogrzeb Piotra Gesslera?

Wczoraj późnym wieczorem na oficjalnym profilu Piotra Gesslera podano szczegółowe informacje na temat pogrzebu znanego restauratora. Zdradzono także przyczynę jego śmierci. Jak się okazuje, zmarł w wyniku powikłań po operacji. Wcześniej spędził parę tygodni w szpitalu.

Znajomi i przyjaciele brutalnie dochodzi do nas, że Piotra nie ma już wśród nas.

Dzisiaj odbyła się kremacja, a w piątek 3 września o godzinie 13:00 odbędzie się pogrzeb na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. Wejście od kościoła św. Wincentego (drewnianego). Spotykamy się obok kościoła po czym nastąpi odprowadzenie urny do rodzinnego grobu.

Przyczyną śmierci były powikłania pooperacyjne. Odszedł po paru tygodniach przebywania w szpitalu oraz starań zespołu lekarzy i pielęgniarek

Burzliwe początki wielkiej miłości

Przypomnijmy tylko, że Magda Gessler i Piotr pobrali się po śmierci jej pierwszego męża – Volkharta Müllera. Znana dziś w całej Polsce Magda zakochała się bez pamięci w synu Zbigniewa Gesslera – popularnego restauratora. Właśnie to obudziło w niej także i miłość do kulinariów i było początkiem jej sławy.

Warto dodać, że mężczyzna był wówczas żonaty. Ostatecznie rozwiódł się z żoną Martą, aby być z Magdą. Początki tej miłości były więc dość burzliwe.

Źródła: www.facebook.com, www.kozaczek.pl, www.kozaczek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować