×

Bezgłowe ciało kobiety z Lusowa. Nawet biegli byli wstrząśnięci przyczyną

W miejscowości Lusowo pod Poznaniem dokonano makabrycznego odkrycia. W jednym z mieszkań policjanci odnaleźli bezgłowe ciało kobiety. Prokuratura Okręgowa w Poznaniu podała przyczynę śmierci 71-latki. Wyniki są szokujące.

Bezgłowe ciało kobiety

Do makabrycznego odkrycia w niewielkiej miejscowości Lusowo pod Poznaniem doszło we wtorek, 29 listopada. Policjantów zaalarmowali zaniepokojeni sąsiedzi 71-latki, którzy od kilku dni nie widzieli swojej znajomej. Strażacy wywarzyli drzwi do mieszkania kobiety, gdzie ukazał się im przerażający widok. W lokalu leżało nagie, bezgłowe ciało seniorki. Zwłoki zabezpieczono do dalszych badań.

Od momentu zgonu, według wstępnych ocen specjalistów z zakresu medycyny sądowej, minęło około czterech dób. Stan rozkładu zwłok nie tłumaczy, czemu doszło do oddzielenia się głowy od reszty ciała

– przekazał w czwartek młodszy inspektor Andrzej Borowiak

Na miejscu tragedii funkcjonariusze nie odnotowali żadnych śladów włamań oraz rabunku. Ze względu na poważne obrażenia ciała konieczna była szczegółowa analiza biegłych.

Makabryczna zbrodnia w Gdańsku
Twitter

Wyniki sekcji zwłok są zaskakujące

W czwartek 1 grudnia Łukasz Wawrzyniak z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu, przekazał Agencji Prasowej zaskakujące wyniki sekcji zwłok 71-latki. Wygląda na to, że kobieta zmarła z wychłodzenia a oddzielenie głowy od reszty ciała to działanie gryzoni.

Obrażenia, jakie miało ciało kobiety, były efektem żerowania zwierząt, gryzoni. To obrażenia pośmiertne

– przekazał w rozmowie z Polską Agencją Prasową Łukasz Wawrzyniak.

Jednocześnie śledczy wykluczają działanie osób trzecich.

Źródła: www.o2.pl, tvn24.pl
Fotografie: Polska Policja (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x