×

Magda Gessler bardzo schudła! Gwiazda TVN zdradziła swój sposób na „dietę cud”

Magda Gessler bardzo schudła! Gdy pokazała się ostatnio na nowym nagraniu w mediach społecznościowych, fani zaczęli snuć domysły. Pojawiły się insynuacje, że Gessler skorzystała z pomocy chirurga plastycznego. Gwiazda TVN stanowczo zaprzeczyła. Zdradziła też, w jaki sposób udało jej się zrzucić zbędne kilogramy.

Magda Gessler bardzo schudła

Najwierniejsi fani programu „Kuchenne rewolucje” z pewnością pamiętają, że w kwestii wagi Magda Gessler miała swoje „wzloty i upadki”. Kilka razy udało się jej znacznie schudnąć, jednak dosyć szybko wracała do poprzedniej wagi.

Najbardziej spektakularne efekty odchudzania można było zaobserwować kilka lat temu, gdy Gessler zrzuciła aż 17 kilogramów. Wówczas tłumaczyła, że stosuje dietę, która jest tylko dla wybranych.

To dieta bardzo droga, luksusowa. Dlatego nie nadaje się do polecenia każdemu

– odpowiadała na pytania dziennikarzy.

Ostatecznie przestano pytać, bo dieta okazała się skuteczna jedynie na chwilę. Restauratorkę szybko dopadł efekt jo-jo. Podobnie było dwa lata temu, gdy Gessler schudła 13 kilogramów.

Dziś prawie nie jem mięsa, piję dużo ciepłej wody, nie podjadam między posiłkami, a jeśli już, to odrobinę śliwek lub malin. Jem trzy niewielkie posiłki, zazwyczaj pełne warzyw. Na śniadanie kawa bez mleka, kilka łyżek jajecznicy i sok grejpfrutowy. Czuję, że mam więcej energii, która dosłownie mnie rozpiera

– mówiła Gessler w rozmowie z „Party”.

Krótkotrwałe efekty mogą zniechęcić, ale nie kogoś takiego, jak Magda Gessler. Gwiazda znów jest na diecie i znów udało jej się odnieść sukces, o czym fani przekonali się, oglądając jej najnowsze nagranie.

„Schudłam 10 kilo”

Na najnowszym wideo gwiazda „Kuchennych rewolucji” wygląda znacznie smuklej i młodziej. W komentarzach zawrzało. Niektórzy zaczęli się dopatrywać interwencji chirurga plastycznego. Sugerowali, że to mąż Magdy Gessler, który jest wziętym chirurgiem plastycznym, zajął się jej wyglądem. Te sugestie mocno wzburzyły znaną restauratorkę.

Kur… To ja bez dodatków. Fakt, schudłam 10 kilo. Ale żaden kontakt z lekarzem plastykiem. A mąż rodziny nie rusza

– wyjaśniła Gessler.

Młodzieńczy wygląd wyjaśniła w ten sposób:

Własną energią i zadowoleniem można zmienić wyraz i wygląd twarzy. To najlepszy kosmetyk. I oczywiście miłość

W rozmowie z „Super Expressem” gwiazda zdradziła też, w jaki sposób udało jej się zrzucić 10 kilogramów.

Nigdy nie odchudzam się rygorystycznie. Nakazy i zakazy nie działają dobrze. Najważniejszy jest spokój, zaufanie sobie i zachowanie równowagi. Ja po prostu jem dużo warzyw, pomidory, pieczone ziemniaki, ryby. Ale chyba mój sposób na dietę cud to intensywna praca! Ciągle jestem w biegu, ale jednocześnie staram się nie zapominać o regularności w jedzeniu. Z tym, że jem mniejsze porcje. To żadne odkrycie, ale działa!

– twierdzi restauratorka.

Czy ta „dieta cud” przyniesie długotrwale efekty? Przekonamy się już wkrótce.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować