×

Magda Gessler znika w oczach! Schudła już 13 kg – usunęła z diety tylko parę znanych produktów

Magda Gessler znika w oczach i jest z tego faktu bardzo zadowolona! Jak udało jej się stracić aż tyle kilogramów? Za wszystkim stoi wyjątkowa dieta.

Magda Gessler znika w oczach

Gwiazda „Kuchennych Rewolucji” straciła na wadze już 13 kg! Jest z tego niezwykle zadowolona i dzieli się nowymi zdjęciami na swoim instagramie. Różnicę widać gołym okiem. Restauratorka jest zachwycona skutecznością diety i serdecznie wszystkim ją poleca.  Je mało mięsa, dużo warzyw i przede wszystkim szuka produktów dobrej jakości.

 Znikam na wadze, bez wysiłku, zupełnie w sposób magiczny. Jest mnie mniej już o 13 kilogramów. Dziś prawie nie jem mięsa, piję dużo ciepłej wody, nie podjadam między posiłkami, a jeśli już, to odrobinę śliwek lub malin. Jem trzy niewielkie posiłki, zazwyczaj pełne warzyw. Na śniadanie kawa bez mleka, kilka łyżek jajecznicy i sok grejpfrutowy. Czuję, że mam więcej energii, która dosłownie mnie rozpiera – powiedziała na łamach „Party” Magda Gessler.

Magda Gessler znika w oczach 7

Instagram

Dietę polecił syn

Tak niezwykle skuteczny sposób odżywiania polecił jej syn Tadeusz. jest nutritarianinem. Nutritarianie skupiają się więc na jedzeniu różnorodnych nieprzetworzonych produktów spożywczych (świeżych warzyw, owoców, kasz, orzechów, produktów z pełnego ziarna oraz niewielkiej ilości mięsa). Jak dodaje, przez lata nabierał doświadczenia zawodowego w kuchni i teraz nadszedł czas, by dzielić się wiedzą. 

Mam potrzebę pokazywania, jak fajne jest jedzenie, ile radości i zdrowia może przynieść. Jestem nutritarianinem, dobieram jedzenie według wartości odżywczych i to także pokazuję w swoim programie. Warzywa są bogatym, kolorowym światem, który pozwala nam osiągnąć harmonię i radość z jedzenia. Dieta roślinna jest wystarczająca, by człowiek był w pełni sprawny, zdrowy i żył dłużej niż ci, którzy stosują konwencjonalną dietę – powiedział Tadeusz na łamach gazety „Wprost”.

Restauratorka jest bardzo lubiana, przez co zyskała sobie całą rzeszę fanów. Ostatnio Magda pochwaliła się swoim zdjęciem bez makijażu i jej fani zachwalają jej naturalny wygląd. Czyżby to także skutki nowej diety? Zapewne tak, bo jak wiadomo w zdrowym ciele zdrowy duch!

Tak wyglądała Magda przed dietą:

A tak wygląda obecnie:

A wy podołalibyście takiej diecie?

Źródła: expressilustrowany.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij