×

Luksusowy zegarek Lewandowskiego wzbudził sensację. Kosztuje tyle, co mieszkanie

Luksusowy zegarek Lewandowskiego skradł show podczas konferencji prasowej, rozpoczynającej zgrupowanie reprezentacji Polski. Gdy piłkarz odpowiadał na pytania dziennikarzy, ich uwadze nie umknął ten niepozorny „szczegół”. Cena zegarka zwala z nóg!

Order od prezydenta i hejt

Ostatnio o Robercie Lewandowskim zrobiło się głośno z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest order, jaki znany piłkarz otrzymał w poniedziałek z rąk prezydenta Andrzeja Dudy, a konkretnie Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski, czyli trzecie co do wielkości odznaczenie w kraju. Odznaczenie argumentowano „wybitnymi osiągnięciami sportowymi i promowaniem Polski na arenie międzynarodowej”.

W Kancelarii Prezydenta RP padły bardzo ciepłe słowa pod adresem kapitana reprezentacji Polski.

Zawsze podkreśla Pan swoją polskość i buduje dobre imię Rzeczypospolitej wszędzie tam, gdzie gra Pan w piłkę

– mówił prezydent Andrzej Duda.

Zawsze grając, mam z tyłu głowy to, skąd pochodzę. Nigdy tego się nie wstydziłem, zawsze mówiłem o tym głośno

– odparł wtedy piłkarz.

Jak można się było domyślać, po podniosłej uroczystości i wymianie uprzejmości przyszła pora na… hejt. A ten lał się strumieniami – zarówno pod adresem prezydenta, jak i pod adresem Lewandowskiego.

W tym momencie Robert stracił u mnie cały autorytet

żenada

WSTYD

jakoś w reprezentacji nie widzę tego co gra u niemca [pisownia oryginalna]

Kolejny sprzedawczyk

– piszą rozgoryczeni internauci. A warto dodać, że to tylko te komentarze, które nadają się do cytowana ze względu na dość dyplomatyczny charakter wypowiedzi.

Luksusowy zegarek Lewandowskiego

Również w poniedziałek, a więc w dniu, w którym rozpoczyna się zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczami z Węgrami, Andorą i Anglią, odbyła się konferencja prasowa. Piłkarz przez pół godziny odpowiadał na pytania dziennikarzy. I to właśnie oni, a konkretnie dziennikarze Super Expressu, zwrócili uwagę na pewien detal, obok którego nie sposób było przejść obojętnie.

Piłkarz bowiem założył tego dnia wyjątkowy zegarek. Nie chodzi raczej o jego niezwykły wygląd, ale… cenę. A ta robi spore wrażenie.

To zegarek szwajcarskiej firmy Patek Philippe, model 5164R-001 w wersji z różowego złota. Jak opisuje tabloid, zegarek ma m.in. system podwójnej strefy czasowej, brązową tłoczoną tarczę ze złotymi cyframi z powłoką luminescencyjną i jest wodoodporny aż do 120 metrów. Cena?

Gdy Robertowi Lewandowskiemu znudzi się zegarek, może go wymienić na mieszkanie. Cena nowego zegarka to ok. 400 tys. złotych! Drogo?

Dla Lewandowskiego to raczej jeden z tańszych nabytków tego typu. Podczas grudniowej gali FIFA The Best, piłkarz miał na ręku zegarek marki Audemars Piguet – model Royal Oak Tourbillon Extra-Thin ze śliwkową tarczą. Ten kosztuje – bagatela – 125 tysięcy franków szwajcarskich, czyli około 520 tys. złotych. Faktycznie, w porównaniu z tym modelem, szwajcarski model wygląda dosyć skromnie.

Oby nasza reprezentacja błyszczała podczas meczów niczym imponujące zegarki na ręku kapitana drużyny.

Fotografie: Polsat Sport (miniatura wpisu), Facebook , Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować