×

Łukasz z „Rolnik szuka żony” znów przeszedł metamorfozę. Zmiany to efekt rozstania z Agatą?

Łukasz Sędrowski przeszedł kolejną metamorfozę. Ostatnią zmianę wizerunku zafundował sobie zaledwie miesiąc temu. To, co dzieje się w życiu rolnika, nadal bardzo interesuje fanów programu. Właśnie dlatego wystąpił w „Pytaniu na śniadaniu”, zdradzając, co jest przyczyną zmian.

Kontrowersyjny rolnik z TVP

„Rolnik szuka żony” od kilku lat święci niespodziewany przez wielu triumf. Stacja już niedługo ruszy z 6 serią, jednak póki co, uczestnicy ostatniej edycji nadal budzą ogromne zainteresowanie. Jednym z najbardziej kontrowersyjnych był Łukasz Sędrowski.

Widzowie zarzucali mu, że oszukuje dziewczyny z programu. Przed kamerami powiedział, że jego ulubienicą jest Agata, ale to nie przeszkadzało mu w dawaniu innym uczestniczkom ogromnych nadziei na wspólną przyszłość. Ostatecznie zdawało się, że Łukasza i Agatę połączyła miłość, a ich fani czekali na huczny ślub. Niestety, para podjęła decyzję o rozstaniu i każde z nich poszło w swoją stronę.

Pierwszą metamorfozę Łukasz Sędrowski przeszedł po rozstaniu

Po rozstaniu u rolnika nadal poszukującego żony, zaszły spore zmiany. Metamorfoza Łukasza zachwyciła internautów, mimo groźnego spojrzenia na jego zdjęciu. Łukasz Sędrowski schudł 10 kg i zapuścił brodę.

Łukasz Sędrowski przeszedł kolejną metamorfozę

Teraz Łukasz znów zaskoczył wszystkich – zgolił brodę,a włosy skrócił praktycznie na zero. Skąd takie zmiany? Rolnik wyjaśnił wszystko w „Pytaniu na śniadanie”:

To chodziło za mną, po prostu zapuścić brodę, ponosić trochę. Zobaczyć, czy to nie swędzi, bo czytałem różne książki, różne artykuły, jak to jest w ogóle – mówił Łukasz Sędrowski. – Później przyszedł czas, żeby coś zmienić. Wyszło tak, że mamy takie upały teraz, że już mi trochę przeszkadzało, chciałem to zrobić i udało się. Mama i siostra powiedziały „jesteś dużo młodszy i tak zostań bez brody”. Włosy zostały też skrócone radykalnie, można powiedzieć, że prawie na zero. Czuję się komfortowo. Ja teraz kilka kilogramów zgubiłem, więcej sportu uprawiam, dużo rowerem jeżdżę i powiem szczerze, że polecam każdemu, żeby coś zmienił w sobie, chociaż raz na jakiś czas

Co myślicie o metamorfozie Łukasza?

Może Cię zainteresować

zamknij