×

Ania Lewandowska pokazała taras. Jest naprawdę klimatyczny

Żona najsłynniejszego polskiego piłkarza w czasach przymusowej izolacji chętniej niż zwykle dzieli się z fanami swoją prywatnością. Ostatnio Lewandowska pokazała taras na Instagramie. Dzięki tej publikacji mogliśmy dowiedzieć się, że w Monachium jest już tak ciepło, że można siedzieć wieczorem na zewnątrz i to nawet boso.

Lewandowska pokazała taras

Anna Lewandowska wraz z mężem i córką Klarą utknęła w domowej izolacji. Dla aktywnej businesswoman to z pewnością nie jest łatwe doświadczenie, ale oczywiście konieczne. Z koronawirusem nie ma żartów, a Ania jeszcze jest w zaawansowanej ciąży, więc tym bardziej lepiej nie ryzykować.

Dzięki temu, że Lewandowscy muszą zostać w domu, ich fani mogą lepiej poznać ich prywatną przestrzeń. Ania chętnie zamieszcza zdjęcia z domu w Monachium, na których widać, jak ćwiczy, bawi się z córką, albo wygłupia z mężem.

Ostatnio pokazała na Instastory zdjęcie tarasu, nastrojowo oświetlonego lampionami. Jak to ona, nie ominęła pretekstu do promocji swojej firmy, w końcu pandemia pandemią, a zarabiać trzeba.  Przy okazji mogliśmy się dowiedzieć, że pogoda w Monachium już sprzyja przesiadywaniu na zewnątrz i to jeszcze z gołymi nogami!

Czyj taras ładniejszy?

Domowa izolacja okazała się dla celebrytek świetną motywacją do chwalenia się w sieci zdjęciami swoich domów. Można nawet powiedzieć, że w tej dziedzinie trwa między nimi cicha rywalizacja. Zdjęcia z urządzonego w industrialnym stylu domu chętnie pokazuje Agnieszka Kaczorowska. Kupionym za zarobione przez siebie pieniądze mieszkaniem chwali się też Julia Wieniawa.

W kategorii tarasów z Lewandowską może zaś konkurować Klaudia Halejcio. Kilka dni temu pokazała na Instagramie zdjęcie swojego tarasu, urządzonego z dbałością o detale i dużą ilością ulubionych przez aktorkę bibelotów.

Który taras podoba Wam się bardziej?

 

Źródła: www.plotek.pl, www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij