×

Kim jest żona Adama Niedzielskiego? Prawda w końcu wyszła na jaw

Kim jest żona Adama Niedzielskiego? Pomimo tego, że postać ministra zdrowia każdego dnia pojawia się w telewizji, mało kto wie, jak wygląda jego żona. Małgorzata Niedzielska bardzo rzadko pokazuje się publicznie, ponieważ jest pochłonięta swoją pracą.

Twarz epidemii koronawirusa

Adam Niedzielski to bez wątpienia jedna z twarzy trwającej epidemii koronawirusa. Polityk nie może się poszczycić zbyt dużą sympatią ze strony społeczeństwa. Ludzie złoszczą się z powodu nieustannie wprowadzanych obostrzeń. Przedsiębiorcy nie kryją swojego oburzenia, wynikającego z nielegalnego ograniczania działalności gospodarczej.

Choć nazwisko ministra zdrowia jest w mediach odmieniane przez wszystkie przypadki, to politykowi do tej pory udawało się zachować pełną prywatność. Dopiero teraz dziennikarze poznali nieco więcej faktów na temat jego życia osobistego. Nareszcie wyszło na jaw m.in. kim jest żona ministra zdrowia. Partnerka polityka unika publicznych wystąpień. Robi to na tyle skutecznie, że w sieci nie da się znaleźć ani jednego zdjęcia jej osoby. Małgorzata Anna Przewłoka-Niedzielska woli trzymać się z dala od kamer i reporterów.

Niedzielscy mają 15-letniego syna, który z niecierpliwością oczekuje na powrót do szkoły. Z informacji portalu o2.pl wynika, że żona Adama Niedzielskiego pracuje jako referendarz w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa. Oprócz tego, pełni obowiązki w Wydziale Ksiąg Wieczystych. W związku z wykonywanym zawodem, każdego roku ma obowiązek publikacji swojego oświadczenia majątkowego.

Kim jest żona Adama Niedzielskiego?

Właśnie dzięki publikowanym w sieci oświadczeniom majątkowym, możliwe było ustalenie szczegółów z życia żony ministra zdrowia. Okazuje się, że Małgorzata Niedzielska jest tylko o rok młodsza od swojego małżonka. Urodziła się 13 listopada 1974 roku. W 1973 roku, także w listopadzie na świat przyszedł Adam Niedzielski. Oznacza to, że oboje są spod tego samego znaku zodiaku – Skorpiona.

W Super Expressie możemy znaleźć charakterystykę zodiakalnych Skorpionów.

Zodiakalne Skorpiony […] w miłości są oddane, choć niekiedy targają nimi bardzo silne i skrajne emocje: od namiętności, po zazdrość.

W związku z wprowadzonymi w tym tygodniu obostrzeniami, Polacy znów muszą liczyć się z ograniczeniami w funkcjonowaniu m.in. sklepów budowlanych oraz obiektów branży turystycznej. Wczoraj Adam Niedzielski powiedział, że sytuacja w kraju jest bardzo zła. Najgorzej epidemię znosi Śląsk.

Dokonaliśmy analizy wzrostów zakażeń we wszystkich regionach. Najgorzej jest na Śląsku.

Będą nowe obostrzenia?

Minister zdrowia zapowiedział, że być może w najbliższym czasie konieczne będzie zaostrzenie zasad.

Jeżeli chodzi o kwestię dalszych obostrzeń, to staramy się wyprzedzać sytuację. Jeśli ta dynamika nie będzie słabła, to na pewno będziemy rozważali kolejne obostrzenia.

Stwierdził jednak, że samo przekroczenie liczby 30 tys. zakażeń dziennie nie musi skutkować wprowadzeniem tzw. twardego lockdownu.

Nie ma takich uzgodnień, nie ma takiej decyzji, żebyśmy obostrzenia automatycznie wprowadzali, jeżeli jakiś parametr będzie spełniony.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij