×

Lech Wałęsa pozuje w jacuzzi z nieznaną kobietą! Co na to żona Danusia?

Rozanielony Lech Wałęsa pozuje w jacuzzi podczas pobytu w luksusowym hotelu w Arłamowie. Sądząc po zdjęciach, nie brakuje mu damskiego towarzystwa. Żona będzie zazdrosna?

Odpoczynek w luksusowym hotelu

Lech Wałęsa niedawno narzekał na swoją sytuacje finansową i mówił, że ledwo wiąże koniec z końcem, a na koncie pozostało mu zaledwie 5 tys. złotych. Szukał pracy, dzięki której mógłby dorobić do prezydenckiej emerytury. Podkreślał, że ma dużo wydatków i musi sobie jakoś radzić, żeby utrzymać dotychczasowy poziom życia. Noblista zarzucał swojej żonie rozrzutność, przyznał też, że nadal musi utrzymywać rodzinę:

Mam dużą rodzinę, dużo wnuków, dzieci. Rozdaję im pieniądze, a jaki mam wybór? Gnębią moją rodzinę przecież.

Niedawno Lech Wałęsa gościł u Kuby Wojewódzkiego. W programie podziękował mu za to, że dzięki niemu może zarobić pieniądze:

 Potrzebuję na jakimś poziomie żyć. Potrzebuję trochę dorobić i dziękuję, że pan mi pozwolił trochę dorobić.

Mimo wszystko chyba nie jest aż tak źle, jak twierdzi były prezydent Polski. Wybrał się właśnie na urlop w luksusowym hotelu w Arłamowie.

Lech Wałęsa pozuje w jacuzzi
Facebook

Lech Wałęsa pozuje w jacuzzi

Gdziekolwiek Lech Wałęsa się pojawia, trudno mu zachować anonimowość i odpoczywać w samotności. Wokół prezydenta pojawia się wielu ludzi, którzy chcą zrobić sobie zdjęcie z tak znaną postacią.

Bywa i tak, że Wałęsę otacza… wianuszek pięknych kobiet.

Lech Wałęsa pozuje w jacuzzi
Facebook

Podczas pobytu w Arłamowie Lech Wałęsa chętnie korzysta z basenów i strefy SPA. Sądząc po zdjęciach, najbardziej spodobał mu się wypoczynek w jacuzzi na świeżym powietrzu.

Lech Wałęsa pozuje w jacuzzi
Facebook

Nic dziwnego – klienci hotelu mogą się cieszyć pięknymi, górskimi krajobrazami. Lech Wałęsa ochoczo pluska się w wodzie, ale w przerwach równie chętnie pozuje do zdjęć.

Były prezydent wydaje się być zrelaksowany i raczej nie narzeka na towarzystwo innych wczasowiczów.

Lech Wałęsa pozuje w jacuzzi
Facebook

Czy żona Danuta ma powody do zazdrości?

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować