×

Jolanta Fraszyńska z „na dobre i na złe” pokazała zdjęcia z jacuzzi. Bez stroju!

Święto Trzech Króli w negliżu? „Dlaczego nie?” – stwierdziła najwyraźniej Jolanta Fraszyńska. Aktorka z „Na dobre i na złe” nago w jacuzzi zaapelowała do fanów, by „kreowali radość”.

Lubiana Monika Zybert z „Na dobre i na złe”

Jolanta Fraszyńska przez dekadę w serialu „Na dobre i złe” wcielała się w postać Moniki Zybert – córki prof. Zyberta (w tej roli Marian Opania). Była jedną z postaci, od których właściwie wszystko się zaczęło. Do dziś serial cieszy się sympatią widzów, choć o dawnej obsadzie niektórzy zdążyli już zapomnieć. Tymczasem to losy Zosi, Kuby (Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski), Moniki Zybert i kilku innych postaci, ściągały przed telewizory tłumy. Chociaż aż trudno w to uwierzyć, od tego czasu minęło już ponad 20 lat. „Na dobre i na złe” jest najdłuższym w historii polskiej telewizji cotygodniowym serialem obyczajowym, a także trzecim, zaraz po „Klanie” i „Świecie według Kiepskich”, pod względem liczby lat nieprzerwanej produkcji.

Jolanta Fraszyńska zakończyła swoją przygodę z serialem po 10 latach.

Z „Na dobre i na złe” mam nieskończony romans. To miłość, która, chociaż jest odcięta, nie ma jednak końca. Moja bohaterka nagle przestała się po prostu pojawiać.

– komentowała w jednym z wywiadów.

Aktorka z „Na dobre i na złe” nago w jacuzzi

Mimo powtarzających się plotek o powrocie do obsady serialu, na razie nic nie wskazuje, by coś miało się w tej kwestii wydarzyć. Jolanta Fraszyńska realizuje się w innych produkcjach, jest spełniona również prywatnie. Od lat pozostaje w szczęśliwym związku z Tomaszem Zielińskim. To przy nim, po dwóch nieudanych małżeństwach (z Robertem Gonerą i Grzegorzem Kuczeriszką) aktorka odnalazła spokój i radość.

Poznali się na warsztatach rozwoju duchowego. Od tego czasu minęło 12 lat, a Fraszyńska i Zieliński wydają się bardzo zakochani i szczęśliwi. Można to zaobserwować na nowych zdjęciach, dodanych przez aktorkę na Instagrama. Przy okazji Jolanta Fraszyńska udowodniła, że nie ma problemów z nagością. Na zdjęciach z jacuzzi widać, że aktorka nie zaprzątała sobie głowy zakładaniem bikini.

Sięgajmy po to co jest. Jest dla nas już. Jest dobre i jest dobrem. Kreujmy radość, zdrowie i obfitość każdego dnia. W tym nowym 2022

– czytamy w opisie, który aktorka zamieściła obok odważnych zdjęć.

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

zamknij