×

34-latka utopiła się w jacuzzi. Przyjechała na weekend do luksusowego hotelu

Katarzyna K. przyjechała do luksusowego hotelu w Toruniu, gdzie miała wypoczywać przez kilka dni. Ale pobyt dla młodej kobiety zakończył się tragicznie. 34-latka utopiła się w jacuzzi. Jak do tego doszło?

34-latka utopiła się w jacuzzi

Luksusowy hotel nad Wisłą, z basenem i rozbudowaną strefą spa, w której można się poddać zabiegom upiększającym – tak atrakcyjna oferta skusiła Katarzynę K. Jak donosi tabloid Super Express, w połowie maja kobieta przyjechała do Torunia spod Lipna. W hotelu znajdującym się przy Bulwarze Filadelfijskim, miała zostać przez kilka dni.

16 maja obsługa hotelu dokonała wstrząsającego odkrycia. Według informacji „SE”, kobietę znaleziono martwą w wannie z hydromasażem. Pod hotelem zjawiła się policja i karetka pogotowia.

Według wstępnych ustaleń, prawdopodobnie w tym przypadku nie mamy do czynienia z przestępstwem. Policja wykluczyła udział osób trzecich.

Sprawę bada prokuratura

Na razie o całej sprawie wiadomo niewiele, ale wszystko wskazuje na to, że przyczyną zgonu 34-latki był zły stan zdrowia. Śmiercią młodej kobiety zajęła się prokuratura.

Prokuratura Rejonowa Toruń – Centrum – Zachód w Toruniu nadzoruje śledztwo – PR 1377.2021 w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci kobiety w dniu 16.05.2021 r. w jednym z hoteli w Toruniu podczas kąpieli w wannie z hydromasażem tj. o czyn z art. 155 Kodeksu karnego. Dnia 18.05.2021 r. przeprowadzono oględziny zewnętrzne oraz otwarcie zwłok zmarłej. Nie dysponujemy jeszcze pisemnymi wnioskami odnośnie przyczyny śmierci, natomiast ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do utonięcia w przebiegu ataku padaczki

– taki fragment, cytowany przez „SE”, znalazł się w oficjalnym piśmie prokuratora Andrzeja Kukawskiego, rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Toruniu.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.se.pl, www.se.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij