×

Księżna Kate ma problemy ze zdrowiem? Ostatnio mocno schudła

Niepokojące doniesienia z Wielkiej Brytanii. Księżna Kate ma problemy ze zdrowiem? Uwadze brytyjskich mediów nie umknął fakt, że księżna ostatnio sporo schudła. Znowu.

Posądzana o zaburzenia odżywiania

Fanki księżnej zazdroszczą jej figury, szczególnie, że Kate urodziła już trójkę dzieci. Mimo to nadal zachwyca nie tylko nienagannymi stylizacjami, ale i nienaganną sylwetką.

Księżna od dawna uwielbia sport i kiedy tylko może, poświęca wolny czas na treningi. Ale już od dawna trwają spekulacje na temat tego, co stoi za tak szczupłą sylwetką Kate Middleton. Zdaniem niektórych, nie chodzi ani o dietę, ani o aktywność fizyczną. Co rusz pojawiają się plotki na temat tego, że księżna cierpi na zaburzenia odżywiania i jest bulimiczką. Plotki przybierają na sile, gdy paparazzi wykonują zdjęcia, na których widać, że Kate ponownie straciła kilka kilogramów. Warto dodać, że wcześniej na zaburzenia odżywiania chorowała też jej mama.

Księżna Kate ma problemy ze zdrowiem?

Już pod koniec ubiegłego roku waga Kate była jednym z szeroko komentowanych tematów w brytyjskich tabloidach. Zwracano uwagę na to, że chociaż Kate zawszy była szczupła, w ostatnim czasie znowu sporo schudła. Nie trudno to zauważyć, ponieważ żona Williama nieustannie jest pod ostrzałem obiektywów. Wystarczy porównać jej zdjęcia na przestrzeni kilku miesięcy, by się przekonać, że księżna faktycznie wyjątkowo zmizerniała. Na zdjęciach z pogrzebu księcia Filipa, Kate wyglądała niepokojąco szczupło.

Według najnowszych doniesień brytyjskich tabloidów, przyczyn wahania wagi księżnej należy się jednak dopatrywać gdzie indziej. Kate dźwiga na barkach ogromny ciężar, szczególnie po tym, jak Harry i Meghan podjęli decyzję o rezygnacji z pełnienia obowiązków członków rodziny królewskiej. Sytuacja na dworze stała się mocno napięta, a Kate jest poddana wielkiej presji.

Również pandemia dostarcza księżnej wielu zmartwień.

Kate czuje się bezsilna, a tego nie lubi, ona jest przyzwyczajona do działania, a nie może nic zrobić, to ją gryzie od środka

– twierdzi osoba z otoczenia Cambridge’ów.

Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować