×

Joanna Koroniewska spisała testament. Zmusiła ją do tego „sytuacja rodzinna”

44-letnia Joanna Koroniewska spisała testament. Jak sama mówi, zrobiła to z myślą o dzieciach. W ostatnim czasie aktorka zmaga się z problemami zdrowotnymi. Czy to wpłynęło na jej decyzję?

„Powoli tracę głos”

Joanna Koroniewska jest jedną z najbardziej lubianych aktorek w Polsce. Popularność zyskała dzięki roli Małgorzaty Mostowiak w serialu „M jak Miłość”. Obecnie Koroniewska skupia się przede wszystkim na pracy w teatrze, ale rozwija się również jako influencerka. Wraz z mężem Maciejem Dowborem aktorka prowadzi „Domówki u Dowborów”, na które zapraszane są gwiazdy polskiego show-biznesu.

Prywatnie Koroniewska jest spełnioną żoną i matką. Niestety w ostatnim czasie aktorka boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Na Instagramie Koroniewskiej pojawiło się zdjęcie, które mocno zaniepokoiło fanów gwiazdy.

Na fotografii widzimy, że aktorka ma zabandażowaną całą szyję, jest też podpięta do specjalistycznej aparatury. Zdjęcie powstało, gdy Koroniewska oczekiwała na ważny zabieg…

Powoli tracę głos, ale jakoś to będzie. Życzę wszystkim zdrowia i jak najmniej powodów do zmartwień

– przekazała aktorka.

Nie, to nie jest dieta zmieniająca rysy ani też przygotowanie do lotu w Kosmos, choć lot korci mnie jednak bardziej niż operacje plastyczne! Okazało się, że nadszedł ten moment, w którym jeśli nie przestanę krzyczeć, to najpewniej przestanę mówić…

– dodała.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x