×

Krzysztof Krawczyk junior miał atak padaczki. Znamy przyczynę

To były dla niego bardzo trudne chwile. Krzysztof Krawczyk junior miał atak padaczki, o czym poinformowała jego przyjaciółka, Katarzyna Filipiak. Wszystko przez konflikt, rozmowę i lęk przed Ewą Krawczyk, wdową po artyście, z którą wciąż nie może dojść do porozumienia. Rzecz jasna chodzi o grube miliony.

Konflikt pomiędzy synem Krzysztofa Krawczyka a macochą

Legendarny polski wokalista Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Od tego czasu niemal nieprzerwanie toczy się konflikt pomiędzy synem Krawczyka a żoną zmarłego. Oczywiście przyczyną konfliktu są ogromne pieniądze, jakie przez lata kariery zgromadził i pozostawił po sobie nieżyjący już muzyk.

Kwestie spadku majątku miał rozstrzygnąć sąd. Wtedy wyszło na jaw, że Krzysztof Krawczyk pozostawił po sobie dwa testamenty. Z pierwszego z nich wynikało, że pieniądze miały przypaść zarówno wdowie, jak i juniorowi. Najnowszy zapis mówi z kolei, że Ewa Krawczyk miała odziedziczyć wszystko.

Krzysztof Krawczyk junior miał atak padaczki
Wikimedia Commons

W związku z drugim testamentem, wdowa po artyście miała kontaktować się z pasierbem i zasugerować, by ten odpuścił sądową batalię i „nie liczył na żadne miliony”. Później zmieniła nieco retorykę i z ironią postanowiła wyciągnąć rękę na zgodę. Przyznała, że sprawiła pasierbowi prezent – zarezerwowała mu kwaterę na cmentarzu obok miejsca pochówku ojca.

Nie zamierzam umierać. Niech Pani Ewa nie kupuje mi ziemi na grób, tylko niech mi lepiej kupi mieszkanie i się ze mną rozliczy

– mówił oburzony młody Krawczyk w rozmowie z „Super Expressem”.

krzysztof krawczyk junior miał atak padaczki
Wikimedia Commons

Krzysztof Krawczyk junior miał atak padaczki

To był całkiem udany początek roku dla Krzysztofa Krawczyka juniora. ZUS przyznał mu bowiem rentę rodzinną. Straciła na tym natomiast wdowa po zmarłym artyście, na której konto wpływa teraz o 750 złotych mniej. Żal o to może mieć tylko i wyłącznie do syna muzyka, który obawia się spotkania z nią w cztery oczy.

Może to i dobrze, bo ich rozmowy negatywnie odbijały się na zdrowiu Krzysia. Z nerwów miał atak padaczki

– mówiła w wywiadzie dla „Twojemu Imperium” przyjaciółka juniora, Katarzyna Filipiak.

Krzysztof Krawczyk junior miał atak padaczki
Facebook

Każda złotówka jest dla Krzysztofa Krawczyka juniora na wagę złota. Mężczyzna dzięki rencie rodzinnej ma z czego płacić alimenty na 15-letniego syna Bartka, który po rozwodzie został z matką.

Krzyś chce nadrobić stracone lata, widywać syna częściej, a i jego byłej żonie zależy, by nawiązał więź z Bartkiem. Chce do niego pojechać, ale niestety dzieli ich kilkaset kilometrów. Mimo to zrobię wszystko, żeby mu się to udało

– zapewnia Katarzyna.

Katarzyna Filipiak jest ogromnym wsparciem dla Krzysztofa Krawczyka juniora. To ona pomaga mu załatwić mieszkanie komunalne. Na ten czas przyjęła go pod swój dach, gdy ten nie miał się gdzie podziać.

Źródła: www.pomponik.pl
Fotografie: Zrzutka (miniatura wpisu), Facebook, Wikimedia Commons

Może Cię zainteresować

zamknij