×

Książę Harry znów spotkał się z Oprah Winfrey. Szykuje się kolejny skandal?

Książę Harry znów spotkał się z Oprah Winfrey, by porozmawiać na ważne, choć kontrowersyjne tematy. Okazuje się, że słynna para nie ma zamiaru poprzestać na wywiadzie, po którym wybuchł skandal. I tym razem książę ma się podzielić historią ze swojego życia. Znowu zdradzi sekrety Pałacu Buckingham?

Wywiad, o którym mówił cały świat

7 marca stacja CBS wyemitowała wywiad z Harrym i Meghan, o którym zrobiło się głośno na całym świecie. Książę i księżna Sussex ujawnili szokujące szczegóły dotyczące swoich relacji z rodziną Windsorów. Wyjaśnili, jak doszło do tego, że książę zdecydował się na ucieczkę od rodziny, w której się wychował.

Niektóre wypowiedzi księcia i księżnej wywołały skandal. Szczególnie ta, w której Meghan wyznała, że spekulowano na temat koloru skóry Archiego i to od niego uzależniano przyznanie dziecku tytułu książęcego.

Meghan opowiedziała również o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym, które były następstwem życia na dworze. Z powodu atmosfery panującej w pałacu, księżna miała się borykać z myślami samobójczymi.

Książę Harry spotkał się z Oprah Winfrey
Twitter

Książę Harry znów spotkał się z Oprah Winfrey

Jak informuje Pudelek, to właśnie zdrowie psychiczne ma być tematem dokumentu, który zrealizowano dla Apple TV+. Produkcja pt. „The Me You Can’t See” jest owocem współpracy Oprah Winfrey i księcia Harry’ego. Jej celem jest szerzenie świadomości na temat zdrowia psychicznego. Wiadomo już, że w dokumencie o swoich problemach opowiedzą m.in. Lady Gaga, Glenn Close, a także Zak Williams, syn Robina Williamsa.

Nie opowiadam tej historii dla siebie. Ja przez to przeszłam, a ludzie potrzebują pomocy

– mówi Lady Gaga w zwiastunie.

Książę Harry spotkał się z Oprah Winfrey
YouTube

A książę Harry dodaje:

Podjęcie decyzji o skorzystaniu z pomocy nie jest objawem słabości. W dzisiejszym świecie, bardziej niż kiedykolwiek, to dowód siły.

Książę wystąpi nie tylko jako producent, ale i jeden z bohaterów, który podzieli się swoimi przeżyciami. Na ekranie przynajmniej na moment pojawi się także Meghan Markle.

Książę Harry spotkał się z Oprah Winfrey
Twitter

Prawdopodobnie Harry opowie również o doświadczeniach związanych ze śmiercią ukochanej mamy, która zginęła w wypadku samochodowym. Zwiastun produkcji można obejrzeć poniżej.

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube, Twitter

Może Cię zainteresować