×

Krzysztof Bosak został ojcem! Polityk zdradził jakie imiona będzie nosić dziecko

Kiedy na początku września Krzysztof Bosak podzielił się radosnymi wieściami na temat swojej rodziny, w sieci zawrzało. Złośliwi dociekali, czy aby na pewno dziecko zostało poczęte po ślubie. Gratulacje przeplatały się ze skrupulatnymi wyliczeniami. Wreszcie polityk Konfederacji wyznał, że jego rodzina się powiększyła —  Krzysztof Bosak został ojcem!

Bosak umie zaskakiwać

Krzysztof Bosak mimo młodego wieku od dawna związany jest z polityką. Zdania na temat jego politycznych umiejętności są podzielone, ale nikt nie może odmówić Bosakowi charyzmy — chociaż ma 38 lat, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polityków w kraju. Podczas wyścigu o fotel prezydenta zyskał zaskakująco duże poparcie. Ale Bosak zawsze lubił zaskakiwać.

W 2007 roku polityk przyjął zaproszenie do udziału w „Tańcu z Gwiazdami”. W tamtym okresie związany był z Ligą Polskich Rodzin. O dziwo na parkiecie radził sobie nieźle. Ostatecznie zajął ósme miejsce.

Po latach Bosak znów zatańczył, tym razem z wybranką serca. Na początku tego roku polityk Konfederacji zaskoczył wszystkich, informując o ślubie z Kariną z Ordo Iuris.

Krzysztof Bosak został ojcem
Twitter

Chociaż Bosak wystąpił w show Polsatu, tematów związanych z życiem prywatnym unikał jak ognia. W końcu oficjalnie przedstawił swoją wybrankę na Facebooku.

Potem przyszła kolej na następną niespodziankę: po siedmiu miesiącach sekretów Bosak przyznał, że oczekują z żoną pierwszego dziecka. Podkreślił, że czuje się bardzo szczęśliwy.

Krzysztof Bosak został ojcem!

W dziewięć miesięcy po ślubie na świecie pojawił się synek Krzysztofa Bosaka! Polityk Konfederacji podzielił się radosnymi wieściami w mediach społecznościowych. Podziękował swojej żonie, a także lekarzom i pielęgniarkom, na których opiekę mogła liczyć.

Bosak zdradził również imię swojego synka.

W ostatnich dniach nasza rodzina powiększyła się! W domu z nami jest już Artur Maksymilian

– zaczął wpis.

Wielkie gratulacje i podziękowania dla Kariny, która dzielnie znosiła trudy ostatnich miesięcy. Dziękuję także lekarzom i położnym, którzy opiekowali się Kariną i Arturem podczas ciąży i porodu. Nasz synek urodził się zdrowy i ma pogodne usposobienie. Z góry dziękuję za wszystkie gratulacje! Pozdrowienia dla wszystkich mam oczekujących dziecka i rodziców opiekujących się maluchami

– dodał.

Z gratulacjami pospieszyli politycy z różnych opcji politycznych. Gratulacje złożyli m.in. poseł Kukiz’15 Stanisław Tyszka, Janusz Kowalski z Solidarnej Polski, Tomasz Trela z Lewicy czy rzecznik PSL Miłosz Motyka. Natomiast kolega z Konfederacji Robert Winnicki zażartował, że „skończy się odpowiadanie po nocy na każde pytanie z Twittera”.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij