×

Krzysztof Bosak wziął ślub! Z Kariną z fundacji Ordo Iuris. Oboje długo skrywali swoje plany!

Krzysztof Bosak wziął ślub
Facebook

Krzysztof Bosak wziął ślub z zaskoczenia, o czym poinformował niezwłocznie na Facebooku. Aktualnie kandydat na prezydenta Polski z ramienia Konfederacji, wcześniej prezes Młodzieży Wszechpolskiej, poślubił ekspertkę Ordo Iuris, niejaką Karinę.

Krzysztof Bosak wziął ślub

Krzysztof Bosak w trakcie wywiadów wielokrotnie unikał kwestii związanych z życiem prywatnym. Liczni dziennikarze dopytywali się go o życie osobiste, lecz poseł nie chciał poruszać tych kwestii. Przypadkowo w listopadzie rzecznik Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Damian Kita wyjawił za pomocą Twittera, że Bosak przed kampanią prezydencką będzie brał ślub.

Wpis swój niezwłocznie usunął, ale wielu sympatyków i tak dopytywało o wybrankę kandydata na prezydenta z ramienia Konfederacji. W trakcie swoich oficjalnych wystąpień także unikał pojawiania się w towarzystwie narzeczonej. Dziś za pośrednictwem swojego profilu na facebooku oficjalnie poinformował, że wziął ślub oraz pochwalił się swoją wybranką:

Kim jest Karina Walinowicz?

Karina Walinowicz jest pracowniczką Ordo Iuris organizacji pozarządowej z siedzibą w Warszawie działająca w formie fundacji. Została utworzona w 2013 przez Fundację Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. ks. Piotra Skargi. Stawia ona sobie za cel „badania nad kulturą prawną i duchowym dziedzictwem, w którym jest zakorzeniona kultura polska oraz propagowanie ich w życiu publicznym i systemie prawnym”. Na stronie fundacji znajduje się krótka notka biograficzna Pani Kariny Walinowicz:

Prawnik, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Centrum Prawa Amerykańskiego Uniwersytetu we Florydzie F.G. Levin College of Law i Uniwersytetu Warszawskiego oraz programu European Advocacy Academy w Brukseli. Analityk Instytutu na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, koordynator Centrum Wolności Religijnej i Wolności Sumienia w Polsce. Doświadczenie zdobywała pracując warszawskich kancelariach prawnych, Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich, w sądach okręgowych w Warszawie, w Parlamencie Europejskim w Brukseli oraz Observatory on Intolerance and Discrimination against Christians in Europe w Wiedniu.

To bardzo nietypowy sposób rozpoczęcia kampanii prezydenckiej prawda? ?

Krzysztof Bosak wziął ślub
Facebook
Źródła: wiadomosci.wp.pl, fakty.interia.pl, www.facebook.com
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij