×

Zdjęcie panny młodej w niebieskich butach obiegło sieć. Zalała je fala komentarzy

Dzień ślubu i wesela to przede wszystkim dzień, który powinien wyglądać tak, jak zapragnęli tego państwo młodzi. Tyczy się to wielu kwestii: wyboru kościoła, księdza, strojeń, sali, posiłków, kamerzysty, fotografa, zespołu, a także ubioru nowożeńców. Rzeczywistość pokazuje jednak, że czasami ich wybory mogą spotkać się z nie lada krytyką.

Doskonałym tego przykładem jest ślub naszej bohaterki, która postawiła na kontrowersyjne elementy stroju. Kiedy zdjęcia obiegły sieć, część internautów nie pozostawiła na niej suchej nitki. Pytanie tylko, czy słusznie?

Panna młoda w nietypowych butach. Jej zdjęcie obiegło sieć

Ślub miał miejsce w Kanadzie. Prawdopodobnie świat nigdy nie usłyszałby o tym wydarzeniu, gdyby nie nietypowy ubiór panny młodej, a raczej jego nieznaczna część. Świeżo upieczona żona szła bowiem ulicą w jasnoniebieskich klapkach popularnej marki Crocs. Parę zauważył przypadkowo przechodząca obok kobieta, która najwyraźniej nie mogła uwierzyć własnym oczom w to, co zobaczyła. Chcąc upamiętnić wyjątkową kreację panny młodej postanowiła wyciągnąć telefon, zrobić jej zdjęcie i umieścić je w sieci. W opisie do załączonej fotografii napisała krótko:

Nie sądzę, żeby miała kolejną parę butów

Panna młoda w nietypowych butach

Archiwum prywatne

Panna młoda w nietypowych butach – reakcje internautów

W sieci dosłownie zawrzało. Wielu internautów nie potrafiło zrozumieć decyzji panny młodej, która do białej, eleganckiej sukni założyła niebieskie klapki.

Przyglądałem się, czy ktoś trzyma szpilki, ale ich nie widać – napisała jedna z osób

O ile ten komentarz był „całkiem przyzwoity”, o tyle część internautów posunęła się do zdecydowanie bardziej nieprzyjemnych wpisów.

Obrzydliwe

Takie buty ubrać na własny ślub?!

W życiu bym nie ożenił się z kobietą, która tak wyglądałaby w dni ślubu

Nie mogła włożyć butów o mniej wyróżniającym się kolorze?!! Masakra!

Byli też tacy, którzy wykazali się odrobiną wyrozumiałości, i spróbowali uzasadnić kontrowersyjną decyzję panny młodej.

Zdecydowanie nienawidzę crocsów, ale nie przeszłabym przez całe miasto w szpilkach

Może zapomniała swoich szpilek

Bez względu na to, jaka była historia obuwia panny młodej, czy powinniśmy krytykować jej stylizację? Czy to nie aby przypadkiem jej dzień, w którym może sobie pozwolić na różnego rodzaju odstępstwa od reguły?

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.thesun.co.uk
Fotografie: pixabay.com

Może Cię zainteresować

zamknij