×

Wulgarny taniec panny młodej i druhen. „Jak można wybrać taką piosenkę?”

Wulgarny taniec panny młodej i druhen jednych zachwycił, innych wprawił w osłupienie. Nagranie zamieszczone na TikToku obejrzało już… ponad 40 mln internautów. Niektórzy twierdzą, że po takim „występie” opuściliby imprezę. Trzeba przyznać, że panna młoda ma dość osobliwy gust muzyczny.

„Potrzebuję kobry”

Niewiele jest tekstów piosenek, które są aż tak wulgarne. Właściwie żaden fragment nie nadaje się do zacytowania. Mimo to (a raczej właśnie dlatego) piosenka WAP Cardi B i Megan Thee Stallion, cieszy się ogromną popularnością. Tekst dotyczy głównie seksu i jest wyjątkowo pikantny. Nie pozostawia wiele miejsca wyobraźni. Podobnie jak klip, w którym prócz raperek pojawiają się m.in.: Kylie Jenner, Normani, Rosalia, Rubi Rose, Sukihana oraz Mulato.

Ale o gustach ponoć się nie dyskutuje. Poza tym nie od dziś wiadomo, że kontrowersje sprzedają się najlepiej. WAP okazał się jednym z trzech najchętniej streamowanych hiphopowych debiutów w historii oraz najczęściej odsłuchiwaną piosenką 2020 roku.

Wulgarny taniec panny młodej i druhen

Ta panna młoda najwyraźniej należy do zagorzałych fanek przeboju Cardi B. Hiphopowa piosenka spodobała jej się do tego stopnia, że postanowiła do niej zatańczyć na własnym weselu. Odważnej pannie młodej towarzyszyły druhny. Panie wiły się po podłodze i wykonywały sugestywne ruchy.

Nagranie, które zamieszczono na TikToku, zebrało ponad 40 mln wyświetleń i ponad 6 mln polubień. Jedni byli oczarowani oryginalnym występem. Jedna z internatem napisała wprost:

Jeśli tak nie będzie na moim weselu, to nie chcę wesela

Jednak nie wszyscy byli zachwyceni takim show… W komentarzach czytamy:

Jak można wybrać taką piosenkę na własne wesele?!

Sądząc po piskach, które słychać na nagraniu, goście weselni wcale nie mieli ochoty opuszczać imprezy…

@rydelfunk lmao i almost forgot, my bridesmaids & i surprised everyone with WAP at my wedding ? #Wedding #Wap #surprise #flashmob ♬ WAP(feat. Megan Thee Stallion) – Cardi B

Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować