×

Panna Młoda wyrzuciła kelnerkę z wesela. Wpadła w szał na oczach gości

Wesele to niewątpliwie specjalny czas dla pary młodej. Podczas takiej uroczystości nie brakuje emocji, jednak nie zawsze są one pozytywne. Przekonali się o tym pewni goście weselni, kiedy panna młoda wyrzuciła kelnerkę z wesela. Co takiego się wydarzyło?

Panna Młoda wyrzuciła kelnerkę z wesela. Poniosły ją emocje!

Wesele to wymarzony czas dla pary młodej. Nawet, jeśli nie zawsze jest huczne. Jednak, jak to na każdej imprezie bywa, zdarzają się nieprzewidziane sytuacje. Tak było i tym razem. Pomimo iż zakochani zaplanowali całą uroczystość w najdrobniejszym szczególe, stało się coś, co pokrzyżowało ich plany. A na miejscu zamiast cieszyć się uroczystością, rozpętała się awantura. Okazało się, że jedna z kelnerek nie dostosowała się do zasad panujących na weselu. Co wywołało oburzenie panny młodej, która wyrzuciła kelnerkę z wesela. Tymczasem reakcja pana młodego była nieco inna. Uznał on, że jego ukochana przesadza.

Co takiego zrobiła kelnerka, że doszło aż do takiej sytuacji?

Panna Młoda wyrzuciła kelnerkę
Pixbay

Jak wyjaśnia sama panna młoda w napisanym przez siebie poście zamieszczonym w mediach społecznościowych:

Moi goście mieli ubrać się w ciemne kolory, tak, żebyśmy wyróżniali się z mężem. Poprosiłam ich także, żeby nie przesadzali z makijażem. Miało być minimalistycznie. Założyłam, że prośba dotyczy także personelu.

– opisała w poście na portalu Reddit.

i dodała:

Tym większe było moje zdziwienie, kiedy podczas uroczystości, dostrzegłam kelnerkę, która zasad nie przestrzegała. Poprosiłam, ją żeby nie pokazywała się na sali, a została na zapleczu. Kelnerka użyła za dużo eyelinera. Miała diamentowe kolczyki w uszach, błyszczący pierścionek i jeden z tych brzydkich ćwieków w nosie. Personel miał czarne koszule z długimi rękawami, ale na niej była zbyt wycięta, a jej spodnie były zdecydowanie za ciasne. To było zbyt rozpraszające. Chodziła po sali, serwując drinki, i rozmawiała z moimi gośćmi –

– tłumaczyła.

Trzeba podkreślić, że narzeczeni ustalili przed weselem dress code, który miał obowiązywać na weselu. Kiedy upominana po raz kolejny dziewczyna nie dostosowała się do próśb panny młodej, ta wyrzuciła ją z wesela.

Kelnerka nie przestrzegała zasad

W pewnym momencie panna młoda nie wytrzymała. Poprosiła szefa obsługi o usunięcie pracownicy z przyjęcia. Gdy on nie zainterweniował, sama przeszła do akcji i postanowiła pozbyć się z imprezy kelnerki. Pod wpisem kobiety rozpętała się dyskusja. Internauci oskarżają pannę młoda o przedmiotowe traktowanie i przesadną reakcję. Podobnego zdania, co wydaje się zaskakujące, jest mąż kobiety.

Wyobraź sobie, że dzwonisz na policję, bo nie podoba ci się, jak ktoś jest ubrany

– tak brzmiał jeden z komentarzy pod postem. Inne były w podobnym tonie:

Gdybym był jej mężem, wstrzymałbym się z podpisaniem dokumentów

oraz

Wyobrażasz sobie życie z tą kobietą? 

Awantura na tym się nie skończyła. Wymarzone wesele kobiety stało się jej koszmarem, ponieważ pan młody i jego mama stanęli po stronie kelnerki.

Fotografie: Flickr (miniatura wpisu), www.flickr.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij