×

Żona Krzysztofa Bosaka w ciąży! Para ukrywała to przez siedem miesięcy

Bosakowie oczekują pierwszego dziecka, które ma przyjść na świat jesienią tego roku. Przyszli rodzice poznali już płeć potomka, ale dyskusje na temat imienia nadal trwają.

Sekretny ślub

Krzysztof Bosak, lider Konfederatów 8 lutego 2020 poślubił Karinę Walinowicz podczas kameralnej uroczystości w jednym z warszawskich kościołów. Data i miejsce ceremonii do ostatniej chwili były trzymane w tajemnicy. O tym doniosłym wydarzeniu Bosak osobiście poinformował po fakcie, na Facebooku, jednocześnie przedstawiając świeżo poślubioną małżonkę:

Moja żona pochodzi ze Szczecina, z wykształcenia jest prawnikiem, pracuje jako ekspert w Instytucie Ordo Iuris. Prowadzi tam projekt Centrum Wolności Religijnej. Podobnie jak ja od wielu lat mieszka w Warszawie i angażuje się na rzecz realizacji konserwatywnych idei. Jej pasją sportową jest taniec towarzyski.

Dziś dla mnie wielki dzień: poślubiłem moją ukochaną Karinę. Nie informowałem o niczym wcześniej ponieważ chcieliśmy…

Opublikowany przez Krzysztof Bosak Sobota, 8 lutego 2020

Karina Bosak dzielnie dopingowała męża w tegorocznej kampanii prezydenckiej, która okazała się wyjątkowo długa, ze względu na kłopot z wyborem terminu głosowania.

Bosakowie oczekują pierwszego dziecka

Co ciekawe, chociaż w tamtym okresie obydwoje udzielali wywiadów, żadne z małżonków słowem się nie zająknęło na temat dziecka w drodze. A musieli już wiedzieć o ciąży. W czerwcu tego roku Karina Bosak była w piątym miesiącu. Niewykluczone, że informacja o tym, że spodziewają się dziecka mogła przysporzyć kandydatowi Konfederacji życzliwości ze strony wyborców, a być może również głosów. Jednak widocznie uznali, że zachowanie prywatności jest w tym przypadku ważniejsze niż walka o popularność i nie chcieli robić z nienarodzonego dziecka elementu kampanii wyborczej.

No ale wiadomo, że ciąży nie udaje się trzymać w tajemnicy w nieskończoność. Podczas nagrania audycji Sedno sprawy na antenie Radia Plus, Karina Bosak towarzyszyła mężowi. Jej wyraźnie zarysowany ciążowy brzuszek nie uszedł uwadze dziennikarza, prowadzącego wywiad. Wtedy lider Konfederacji nie wytrzymał już z tego szczęścia i ogłosił w radiu:

Tak, to prawda – moja żona jest w ciąży. To już siódmy miesiąc! Małżonka czuje się dobrze. Będzie chłopiec, ale imienia jeszcze nie wybraliśmy. Jako przyszły ojciec jestem bardzo szczęśliwy.

Gratulujemy!

Źródła: www.facebook.com, www.plotek.pl, polskatimes.pl
Fotografie: Instagram
zamknij