×

Mało kto zna zawód syna Beaty Szydło. Ludzie śmieją się z niego w Internecie

Ostatni czas nie był najlepszy dla byłej premier Beaty Szydło. Rezygnacja ze stanowiska prezesa Rady Ministrów, a także kontrowersje w związku z jej nowym stanowiskiem oraz kpiny, których odnośnie jej osoby pełno w sieci. Tym razem niektórzy byli jeszcze bardziej okrutni…

Nabijają się z niej już od dawna

Pani Beata Szydło jest obiektem kpin w internecie już od dawna. Trzeba przyznać, że internauci niezwykle mocno upodobali sobie byłą premier, aby się o tym przekonać, wystarczy jedynie sprawdzić ilość memów z jej udziałem… Tym razem jednak niektórzy poszli o krok dalej i przesadzili. Uderzyli nie tylko w panią Szydło, ale i w jej syna.

Atak na Beatę Szydło i jej syna

Znaleźli się w sieci i tacy „żartownisie”, którzy postanowili w swoich obrazkach odnieść się do kariery politycznej Beaty Szydło i postaci jej syna, który jest duchownym w diecezji bielsko-żywieckiej.

Wszystko zaczęło się od mema ze zdjęciem pani Beaty oraz jej syna Tymoteusza w habicie. Podpis do niego brzmiał: „Gdy jako jedyna w partii nie załatwiłaś dziecku roboty”

Oto i on:

Negatywne komentarze, żarty i…obelgi

Obrazek w zastraszającym tempie rozprzestrzenił się w sieci, a pod nim internauci używali sobie jak tylko mogli. Natychmiast pojawiły się dziesiątki komentarzy, a większość z nich była niestety bardzo negatywna, a nawet i obraźliwa. Były obelgi skierowane w Panią Szydło, w stronę partii rządzącej, a także i w samego Tymoteusza.

Oto niektóre z nich:

Jaką musiała być matką/kobietą skoro syn wolał iść na księcia?

Darmozjady żyjące na nasz koszt. Ona żre prosto z Koryta, on poprzez fundusz kościelny

A właśnie że załatwiła, Jeszcze ze dwie kadencje PISu i będzie najjaśniejszą ekscelencjom albo nawet papieżem

Może Cię zainteresować