×

Kolejna zwariowana metamorfoza Agnieszki Kotońskiej z „Gogglebox”. Super wygląda

Kolejna metamorfoza Kotońskiej z „Gogglebox” zaskoczyła jej fanów. Zdjęcie, które opublikowała ostatnio w sieci, ukazuje naprawdę spektakularną zmianę. Na pierwszy rzut oka aż trudno stwierdzić, że to ona. Jest nie do poznania!

Gwiazda „Gogglebox” odmłodniała o wiele lat

Show TTV „Gogglebox. Przed telewizorem” cieszy się niesłabnącą popularnością. Program emitowany od 2014 roku wykreował już wiele osobowości, które cieszą się niesłabnącą rozpoznawalnością. Jedną z bohaterek, która na Instagramie zebrała już blisko 300 tysięcy fanów, jest Agnieszka Kotońska (43 l.).

Kobieta już od 10. sezonów zasiada przed telewizorem wraz ze swoim mężem Arturem i synem Dajanem. Do pewnego czasu widzowie kojarzyli ją ze względu na charakterystyczny uśmiech i dość okrągłe kształty. Jednak Kotońska wzięła się za siebie i rezultatywnymi swoich metamorfoz dzieli się ze swoimi fanami.

Od ponad dwóch lat żyje inaczej, oddycham inaczej i czuje się inaczej. Postawiłam sobie wytyczyć nowe plany. Systematyczność, silna wola, głowa przestawiona na zdrowy styl życia, determinacja w dążeniu do wymarzonego celu

– napisała Kotońska pod jednym ze zdjęć.

Kolejna metamorfoza Kotońskiej

Agnieszka Kotońska zgubiła zbędne kilogramy i zmieniła fryzurę. Efekt? Piorunujący! Na dowód świetnego wyglądu gwiazda „Gogglebox” często udostępnia odważne zdjęcia. Pokazuje też zdjęcia jak wyglądała kiedyś i jak wygląda teraz.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agnieszka Kotońska_official (@agnieszkakotonska)

Jednak to ostatnie tygodnie ukazują prawdziwą przemianę. Kotońska, która jest bardzo aktywna w sieci, pokazała się niedawno z całkiem nową fryzurą.

Kolejna zwariowana metamorfoza @hairstylist_kasiabajer ❤️❤️kobieta zmienna jest i to jak w kilka minut potrafi zmienić Siebie i dodać skrzydeł w swoim zyciu jest piękne !

– napisała w poście. Na poniższych zdjęciach wygląda kilka lat młodziej!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agnieszka Kotońska_official (@agnieszkakotonska)

Fani są zszokowani jej nową metamorfozą! W komentarzach czytamy:

No no bardzo ciekawa stylizacja gratuluje?

BOMBA ???

Piekny fryz ??? piękna pani ??

Mega …dużo młodziej pani wyglada

Was też zaskoczyła spektakularna zmiana Kotońskiej?

Źródła: www.radiozet.pl, expressilustrowany.pl, www.instagram.com
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować