×

Kim jest Agnieszka Kotońska? Cała prawda o uczestniczce programu „Gogglebox”

Kim jest Agnieszka Kotońska z „Gogglebox. Przed telewizorem”? Niektórych widzów TTV może zdziwić to, czym gwiazda show zajmuje się na co dzień.

Kim jest Agnieszka Kotońska z „Gogglebox”?

Agnieszka Kotońska (43 l.) to celebrytka i influencerka, której niewątpliwie największą popularność przyniósł program „Gogglebox. Przed telewizorem”. W show emitowanym przez TTV, rodziny, grupy przyjaciół lub pary komentują wybrane przez siebie programy telewizyjne z ubiegłego tygodnia, np. „Ameryka Express”, „Rolnik szuka żony” czy „Na wspólnej”.

Celebrytka we wspomnianym programie występuje wraz z mężem Arturem i synem Dajanem. Rodzina od razu skradła serca tysięcy fanów. Widzowie cenią ich przede wszystkim za autentyczność i ogromne poczucie humoru. Ale największa uwaga skupia się właśnie na Agnieszce:

Jestem taką zwariowaną mamuśką, mąż i syn na moje niektóre pomysły reagują sceptycznie, ale niektóre pozwalają mi zrealizować

– mówiła gwiazda TTV w rozmowie z Głosem Wielopolskim.

Agnieszka Kotońska wystąpiła jeszcze w takich programach TTV jak „Orzeł czy reszka” oraz „Druga twarz”.

Niedawno zrobiło się głośno o metamorfozie Agnieszki Kotońskiej i jej diecie. Gwiazda zrzuciła blisko 40 kilogramów i zrezygnowała z krzykliwego makijażu oraz doczepianych włosów. Ostatnio krążyły jednak plotki, że Agnieszka Kotońska powiększyła usta. Dzięki spektakularnej przemianie zyskała wierne grono obserwatorek.

Czym gwiazda TTV zajmuje się na co dzień?

Agnieszka Kotońska mieszka w Chodzieży (woj. wielkopolskie). Bohaterka „Gogglebox” w wywiadzie dla TTV zdradziła, że zajmuje się domem.

Robi wszystko dla swojej rodziny. Gotuje, sprząta, prasuje. Lubi to, co robi i nie kryje się z tym. Dba o siebie i swoją rodzinę. Dzięki temu, jest z nimi przez cały czas.

– czytamy na stronie stacji.

Celebrytka jest ze swoim mężem już przeszło 30 lat. Mężczyzna specjalizuje się w sprzedaży samochodów. Natomiast syna Agnieszka urodziła w wieku 16 lat. Dajan skończy w tym roku 28 lat. Poza tym gwiazda spełnia się także w roli babci.

Agnieszkę Kotońską na Instagramie można znaleźć pod nazwą: agnieszkakotonska. Obecnie obserwuje ją ponad 277 tysięcy osób.

Źródła: lelum.pl, www.radiozet.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować