×

Agnieszka Kotońska powiększyła usta? Gwiazda programu „Gogglebox” odpowiada

Agnieszka Kotońska powiększyła usta? Takie spekulacje pojawiły się w komentarzach po tym, jak gwiazda TTV opublikowała na Instagramie krótkie nagranie, na którym widać jak wypoczywa na hamaku. Fanki zarzucają Kotońskiej spore poprawki urody.

Co na to bohaterka programu „Gogglebox”?

Spektakularna metamorfoza?

Agnieszka Kotońska przeszła spektakularną metamorfozę. Dzięki diecie i zmianie nawyków żywieniowych, gwiazda TTV schudła aż 30 kg! Przy okazji zmieniła się nie do poznania.

Teraz Kotońska zachęca swoje fanki, aby poszły w jej ślady i zmieniły styl życia na zdrowszy. Podkreśla jednak, że nie jest dietetykiem, ani psychologiem. Nie może więc radzić innym, jak schudnąć.

Kotońska została celebrytką i influencerką, bardzo aktywną w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 260 tys. osób.

Agnieszka Kotońska powiększyła usta?

Przy tylu bacznych obserwatorach, pewne rzeczy nie mogą pozostać bez echa. Fankom nie umknęły uwadze zmiany w wyglądzie celebrytki.

W nagraniu, które influencerka zamieściła na Instagramie, widać, że Kotońska ma pełne i wydatne usta. W komentarzach od razu pojawiły się sugestie, że celebrytka je powiększyła.

View this post on Instagram

Kochaj swoje życie bo życie kocha Ciebie ❤❤❤❤❤czasem życie przynosi trudne niespodzianki w naszym życiu i trudno jest z tym życiem wytrzymać, ale po wielkiej burzy przychodzi SŁOŃCE ❤❤❤ Kochani zawsze powtarzam i będę to powtarzać że będzie, jest pięknie tylko musisz to piękno w swoim życiu poprostu ZOBACZYĆ ❤❤ Gdzie?? W rodzinie , rodzina to podstawa u Nas bywa różnie kłócimy się i godzimy uśmiechamy się, nie zgadzamy się ale idziemy na kompromis ZAWSZE !! Nic w życiu nie da Ci większej satysfakcji, uśmiechu, radości jak szczęście które widzisz u swoich bliskich ❤❤❤❤❤ A Ty gdzie widzisz swoje szczęście?? —————————————————————— #kochajludziiswiat #kochajżycie #kochajmysię #kochaj #kochajitańcz #loveit #gogglebox #ttv #wesołafamilia #tvrealite #rodzinanajważniejsza❤️❤️❤️❤️❤️ #happyday #dayoff #familytime❤️ #familyfirst #happygirl #kochamciezycie #działka #słońce #przyjaźń #miłość #niespodzianka #loveit #funny #fan #beautiful #lato #przyrodazachwyca

A post shared by Agnieszka Kotońska_official (@agnieszkakotonska) on

Na reakcję Agnieszki nie trzeba było długo czekać.

pszczoła mnie ugryzla????hihi ????napisałam to dla żartu z ustami wszystko u mnie w porządku:-) nic nie robiłam nic nie kombinowalam ????

– napisała.

Nie uciszyło to jednak spekulacji. Niektóre fanki pytają Kotońską również o to, czy chirurg ingerował w wygląd jej policzków, a także czy wygładziła sobie zmarszczki na czole.

Celebrytka stanowczo  zaprzecza po każdej z takich sugestii. Wygląda na to, że winnymi całego zamieszania, są instagramowe filtry…

Agnieszka Kotońska powiększyła usta
Instagram
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij