×

Sara James prywatnie. Jej koledzy z klasy ujawniają, jaka naprawdę jest!

Sara James właśnie podbija Stany Zjednoczone. Młoda wokalistka z Polski dostała się bowiem do finału amerykańskiej edycji „Mam Talent”. Swoim głosem oczarowała nie tylko jury, ale również publiczność. Dzięki temu zyskała rzesze nowych fanów. A jaka jest Sara James prywatnie? „Fakt” dotarł do jej przyjaciół z klasy, którzy bez oporów opowiadali, jak znana 14-latka zachowuje się, gdy schodzi ze sceny.

Kim jest Sara James?

Sara James, (a właściwie Sara Zofia Egwu-James) urodziła się 10 czerwca 2008 roku w Słubicach. Jest córką Polki i Nigeryjczyka. Ma troje rodzeństwa. Uczyła się w szkole podstawowej w Ośnie, ale po siódmej klasie przeniosła się do Społecznej Niepublicznej Ogólnokształcącej Szkoły Podstawowej w Słubicach. Tam też uczęszcza do szkoły muzycznej, gdzie uczy się gry na pianinie.

Sara zaczęła śpiewać przed publicznością już w wieku 6 lat. Jednak największą sławę przyniósł jej udział w 2021 r. w czwartej edycji programu The Voice Kids, który wygrała. Niedługo potem nastolatka wystąpiła w finale Eurowizji Junior. W konkursie tym zajęła drugie miejsce. Jej najpopularniejsze piosenki to: „Somebody”, „Nie jest za późno” czy „My Wave”.

Polka w finale amerykańkiej edycji „Mam Talent”

Teraz o James zrobiło się głośno za sprawą amerykańskiego show. 14-latka wzięła bowiem udział w programie America’s Got Talent i otrzymała tzw. złoty przycisk, który gwarantuje udział w półfinałach, bez konieczności przechodzenia kolejnych etapów.

W półfinale Sara James zaśpiewała utwór Eltona Johna pt. „Rocket Man” i zachwyciła jurorów oraz publiczność. Niemal od początku młoda wokalistka z Polski uznawana była za jednego z głównych faworytów do awansu. Tak też się stało. To już pewne. Sara James wystąpi w finale America’s Got Talent!

Finał tegorocznej edycji amerykańskiego show odbędzie się 13 września. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 1 000 000 dolarów.

Sara James prywatnie. Jaka jest poza sceną? Opowiadają koledzy z klasy

Zmaganiom 14-letniej piosenkarki z Polski przyglądają się m.in. jej przyjaciele ze szkoły w Słubicach. Julia i Antek bez owijania w bawełnę opowiedzieli, jaka jest Sara James prywatnie. W rozmowie z „Faktem” ujawnili, jak faktycznie zachowuje się poza sceną. Dla wielu może to być spore zaskoczenie!

Piosenkarka dołączyła do kolegów po siódmej klasie. Uczniowie znali Sarę z telewizji i byli niemal pewni, że dziewczyna będzie gwiazdorzyć. Szybko się jednak przekonali, jak bardzo się mylili. Okazało się bowiem, że 14-latka nie zadziera nosa, lecz mimo rozwijającej się kariery, jest miła dla innych i potrafiła się zintegrować.

Z nią nigdy nie jest nudno, zawsze się coś dzieje, ma tyle energii, pomysłów

– mówi „Faktowi” Julia o Sarze James, koleżance z klasy.

A kolega Antek dodaje:

Nawet jak ktoś ze szkoły trochę zazdrościł, to tego nie mówił. Bardzo jej kibicujemy. Myślę, że zrealizuje swoje marzenia.

Źródła: www.fakt.pl, rozrywka.radiozet.pl, tvn24.pl, pl.wikipedia.org
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij