×

Klaudia Halejcio wyznała prawdę o swoim domu. Na jego zakup zbierała latami!

Klaudia Halejcio wyznała prawdę o swoim domu. Aktorka, która może się poszczycić wspaniałą posiadłością opowiedziała o tym, jak wyglądał proces zbierania funduszy. Okazuje się, że droga do szczęścia wcale nie była łatwa, a willi za 9 milionów złotych od nikogo za darmo nie dostała!

Trudne związki

Klaudia Halejcio w ostatnim czasie nie przestaje tryskać radością. Gwiazda ma kochającego partnera, Oskara Wojciechowskiego a przed czteroma miesiącami urodziła córkę. Choć obecne życie 31-latki przypomina bajkę, to nie zawsze tak było. Aktorka przeszła bowiem przez wiele trudnych chwil, o których do tej pory starała się nie mówić.

W rozmowie z Żurnalistą, Halejcio wyznała, że zaznała wielu zranień. Jej życie uczuciowe obfitowało w przeszłości w same zmartwienia. Podczas wywiadu w subtelny sposób odniosła się do byłego związku z tancerzem, Tomaszem Barańskim, którego poznała w 2014 roku za sprawą programu „Taniec z Gwiazdami”. Stwierdziła, że choroba partnera bardzo mocno odbiła się na jej zdrowiu psychicznym.

Miałam też taki bardzo trudny związek. Byłam z osobą, która była chora i wydawało mi się, że taką mam misję, że mam pomóc. Bardzo dużo mnie to kosztowało. Z czegoś rezygnowałam kosztem siebie, żeby pomóc tej drugiej osobie, a okazało się, w perspektywie czasu, że nie była warta tego wszystkiego i bardzo mnie oszukała. Miałam parę zawodów w swoim życiu, z których ciężko mi się było podnieść.

Klaudia Halejcio była przed laty zaręczona z Tomaszem Barańskim. Niestety gdy u tancerza wykryto nowotwór nerki, ich relacja bardzo się zmieniła. Celebrytka starała się wspierać ukochanego, jednak pomimo zaangażowania obojga ich związek się rozpadł.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Klaudia Halejcio (@klaudiahalejcio)

Widmo przeszłości

Aktorka nie sprecyzowała jaka krzywda ją spotkała. Wyznała jedynie, że po dziś dzień odbudowuje swoje zranione serce.

Potem długo nie byłam w stanie się otworzyć i do tej pory, po tamtym ciężkim związku, wiesz, pojawił się dłuższy związek, w którym bardzo długo się otwierałam i nawet teraz w związku, w którym jestem, Oskar mi powiedział, że potrzebuję sporo czasu, żeby oddać kawałek serca, ale jak już je oddaje, to oddaje się w całości. Po tamtym związku byłam naprawdę załamana, była rozszarpana każda moja cząstka. Wypruł mi flaki, drań.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Klaudia Halejcio (@klaudiahalejcio)

Klaudia Halejcio wyznała prawdę o swoim domu

Obecnie po trudnej przeszłości nie pozostał nawet ślad. Klaudia Halejcio wraz z Oskarem Wojciechowskim mieszkają w luksusowej willi. Niestety niektórzy niesprawiedliwie rozpowiadają, że za dom zapłacił wyłącznie ukochany aktorki, który zarabia jako biznesmen.

Halejcio przypomniała internautom, że od najmłodszych lat ciężko pracowała, aby dorobić się upragnionych czterech kątów.

„Ej, w ogóle co ona ma”… „Jej facet jej to kupił”… A tak naprawdę myślę sobie: „Nie, heloł, pracuję od dziecka na to”. Najważniejsze, co było dla mnie w życiu, to było moje marzenie zaraz po aktorstwie, że ja chcę mieć wielki dom.

Klaudia Halejcio powiedziała, że na warty 9 milionów dom złożyła się wspólnie z partnerem. Aby opłacić willę musiała sprzedać swoje mieszkanie i sięgnąć do oszczędności z dzieciństwa.

Nie spłacam kredytu, kupiłam sobie mieszkanie, bo zaoszczędziłam z różnych rzeczy. Rata kredytu… wydajesz ją na imprezę w jeden dzień. Sprzedałam mieszkanie, wzięłam oszczędności z dzieciństwa i mówię: „Dobra, dla mnie najważniejsze jest to, żebym ja była częścią tego domu, nikt nigdy stamtąd mnie nie wysiedli”. Nikt mi nigdy niczego w życiu nie dał i tak jest do tej pory. Razem z moim partnerem żeśmy się wspólnie złożyli na ten dom. Zawsze te artykuły o tym domu, jak to jestem rozpieszczona, mnie bolą.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Klaudia Halejcio (@klaudiahalejcio)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Klaudia Halejcio (@klaudiahalejcio)

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij