×

Kim jest Alex z „Chłopaków do wzięcia”? Zmienił się nie do poznania

Kim jest Alex z „Chłopaków do wzięcia”? Jak obecnie wygląda? Czym się zajmuje? Był jednym z najbardziej wyrazistych bohaterów reality show. Miłości wprawdzie nie znalazł, ale za to przeżył swoje pięć minut sławy. Na Instagramie pokazuje zdjęcia swoich najnowszych stylizacji i zabiegów upiększających.

Kim jest Alex z „Chłopaków do wzięcia”?

32-letni Maciej Kozłowski, przedstawiający się jako Alex, do programu Chłopaki do wzięcia zgłosił się ze swoim bratem bliźniakiem. Próbował też zaczepić się między innymi w Szansie na sukces, X-Factor, Mam talent i Sekretach chirurgii. W Chłopakach… miłości ostatecznie nie znalazł, bo dziewczyny nie były specjalnie zainteresowane transseksualnym chłopakiem, który mógłby podbierać im kosmetyki i sukienki.

Po zakończeniu przygody z Polsatem, Alex wycofał się z show biznesu, ale ciągle jest aktywny na Instagramie.  Ze swoimi fanami, których liczba przekroczyła 8 tysięcy, dzieli się wrażeniami z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Alex obecnie przedstawia się jako Alexandra Natalie Boykov, z zawodu aktorka. To spora zmiana, bo jeszcze niedawno w planach była inna kariera. Alex chciał być wokalistką.

Jak ujawniła w mediach społecznościowych, przeszła m.in. serię zabiegów w gdańskiej klinice: laser frakcyjny czoła, bruzd wargowo-nosowych, okolic oczu oraz powiększenie ust kwasem hialuronowym. Niestety, pod tym wyznaniem nie zabrakło złośliwych opinii, że Alexandrze Natalie znacznie bardziej pomogłaby dieta i ćwiczenia wyszczuplające….

Alex stał się Alexandrą

Po laserze frakcyjnym twarz Alexandry Natalie wyglądała na mocno przypieczoną, ale w międzyczasie w związku z pandemią koronawriusa rząd pozamykał Polaków w domach, a potem kazał nosić maseczki i przez ten czas ślady po zabiegach jakoś rozeszły się po kościach.

Oprócz wyraźnej słabości do medycyny estetycznej, Alexandra wydaje się raczej konserwatywna w zakresie wizerunku. Odkąd przefarbowała włosy na platynowy blond i obcięła grzywkę, nie eksperymentuje z fryzurą. Nie ukrywa, że wybrany przez nią kolor ma symbolizować jej duchową więź z kobietą, którą uważa za ideał urody, czyli Marylin Monroe. Kilka lat temu wyznała:

Tak będę mnie więcej kiedyś wyglądała po skończonej terapii hormonalnej i po operacjach plastycznych.

Udaje się na razie?

Źródła: styl.fm, www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować