×

Alex z „Chłopaków do wzięcia” kiedyś była mężczyzną. Teraz chce być wokalistką

Alex z „Chłopaków do wzięcia” chce być wokalistką. Zapowiedziała wczoraj, że przygotuje coś specjalnego, z okazji obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego. Nagranie chce symbolicznie opublikować o 17:00, czyli w godzinę wybuchu zrywu w 1944 roku.

Alex zmieniła swój wygląd i chce być wokalistką

Alexandra, którą poznaliśmy w programie „Chłopaki do wzięcia”, zmieniła się nie do poznania. W show opowiadającym o zmaganiach mężczyzn z wsi i małych miejscowości, szukających wybranki serca występowała jeszcze jako mężczyzna. Teraz jest już pewna, że czuje się 100% kobietą i próbuje zaistnieć w social media, najlepiej jako piosenkarka.

alex z chłopaków do wzięcia
Instagram

Alex chce być wokalistką, czy jesteśmy na to gotowi?

Bardzo możliwe, że uda się jej to dzięki dzisiejszemu nagraniu. Alexandra najwyraźniej pragnie zostać piosenkarką i wczoraj zagroziła, że dla uczczenia rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, wykona jedną z (nie)zakazanych piosenek pt. „Warszawskie Dzieci”. Dobór repertuaru jest odważny, bo pieśń ma ogromne znaczenie dla Powstańców i Warszawiaków, więc mamy nadzieję, że wykonanie Alex nie obrazi niczyich uczuć.

alex z chłopaków do wzięcia
Instagram

Alex zastrzega, że nie ukradła pomysłu Małgorzacie Godlewskiej

W tym samym nagraniu zapewnia, że nie ściągnęła tego pomysłu od jednej z sióstr Godlewskich, która już od kilku dni w social media wspominała, że zamierza podzielić się tym utworem z fanami. Małgorzata Godlewska opublikowała pieśń z Powstania Warszawskiego dzisiaj i wiele osób na pewno było zaskoczonych teledyskiem, który rzeczywiście nie urągał godności tej rocznicy.

Oto wcześniejsze utwory w wykonaniu Alex:

Może Cię zainteresować

zamknij