×

Dramat Jarusia z „Chłopaków do wzięcia”. Do sieci trafił jego erotyczny filmik

Jaruś z „Chłopaków do wzięcia” jest zdruzgotany tym, co go spotkało. Gwiazda polsatowskiego programu przeżywa ciężkie chwile, bo ktoś wrzucił do sieci erotyczny film z jego udziałem. Teraz prosi fanów o pomoc w usunięciu wideo z internetu.

Jaruś szuka kobiety swojego życia

Jaruś z programu „Chłopaki do wzięcia” to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci telewizyjnego show. Mężczyzna nie ustaje w poszukiwaniu idealnej kobiety, ale niestety właśnie ma spory problem, o którym opowiedział na swoim kanale na YouTube.

jaruś z chłopaków do wzięcia
Imgur

Jaruś z „Chłopaków do wzięcia” czuje się pokrzywdzony

Gwiazda programu Polsatu wysłała filmik dziewczynie przez messengera, a wideo trafiło do sieci. Co prawda nie mówi wprost, że chodzi o erotyczne wideo, ale nie trudno wywnioskować to z jego wypowiedzi:

Jakaś szelma dała filmik i zaczyna się ze mnie naśmiewać, a ja sobie tego nie życzę, bo to jest filmik od lat. Po prostu taka dziewczyna mnie w konia zrobiła, zmanipulowała mnie, (…) zwyzywała mnie, zrobiła mnie za durnia. (…) Mój filmik udostępniła w internecie. (…) Bez mojej wiedzy dała to. To tak nie powinno być [pisownia oryginalna – przyp. red.]

Jaruś z „Chłopaków do wzięcia” prosi fanów o pomoc

Chłopak żaląc się na to, że został zmanipulowany i wykorzystany, poprosił internautów, żeby pomogli mu usunąć nagranie z internetu. Kilka razy podkreślił, że lubi pożartować, ale jest poważną osobą i nie chce, żeby ktoś go tak obrażał. Zapowiedział także, że jeśli filmik nie zniknie o całej sprawie poinformuje policję.

Może Cię zainteresować

zamknij