Kategorie GwiazdyNewsyPolskaPolskaShowbiznes

Asia z „Chłopaków” przeszła kolejną metamorfozę! Ludzie porównują ją do żywego kena

Asia z „Chłopaków” przeszła kolejną metamorfozę! Serial dokumentalny, w którym śledzimy losy osób z małych miejscowości, które szukają miłości, okazał się telewizyjnym hitem. Szczególnie mocno widzowie polubili Ryszarda i Asię. Co dziś dzieje się z dziewczyną „Szczeny”? Dwa miesiące temu pisaliśmy o tym, że Asia z „Chłopaków do wzięcia” nie wygląda już tak jak w programie. Zmieniła kolor włosów, zaczęła inaczej się ubierać i otaczać ludźmi, którzy mocno zwracają uwagę na wygląd.

Już wtedy widzieliśmy, że bohaterka serialu przeszła ogromną metamorfozę. Krótko mówiąc – ciężko było ją rozpoznać

Jednak jak wszyscy wiemy, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Gdy Asia zobaczyła, jak można o siebie dbać, zaczęła robić coraz więcej. Nie tylko nowa fryzura, ale także wizyty w salonach kosmetycznych. Powiększyła usta, a jej rysy wyraźnie się zmieniły.

Asia Wielocha
Instagram

To jednak nie koniec transformacji, ponieważ Asia z „Chłopaków” przeszła kolejną metamorfozę

Na jej profilu na Instagramie pojawiły się zdjęcia i film z wykonywania permanentnych brwi. Niestety tym razem pojawiło się sporo negatywnych komentarzy od osób, które zwracają uwagę na nowy wygląd Asi. Ich zdaniem kobieta już przesadza i wygląda karykaturalnie.

Im więcej zabiegów, tym bliżej Ci do transa… To nie złośliwość. Było ok bez tego wszystkiego

Koszmarnie wyglądasz jesteś kopią Rodriga Alvesa, żywego kena. Zastanów się, co ty z siebie robisz

Masakra… aż żal patrzeć 😭😭😭

Brwi są ok ale generalnie coś Ci się stało z twarzą i wyglądasz niekorzystnie, jesteś jakąś opuchnięta, usta też jakieś nieproporcjonalnie. Gdybym nie przeczytała że to Ty, nie poznalabym

Lepiej wyglądać naturalnie, a nie jak nadmuchana lala

Asia z "Chłopaków"
Instagram

Ona sama także odniosła się do słów, które padają pod jej adresem, a profile osób, których nazywa hejterami, publicznie udostępniła na swoim InstaStories

Dziękuję wszystkim za opinie nawet te negatywne. Jednak najważniejsze, aby każdy dobrze czuł się ze sobą dobrze, a ja z tymi brwiami czuję się dużo lepiej. Pozdrawiam wszystkich. Czy w końcu hejterzy zrozumieją, że po prostu mam problemy z krążeniem? Latem to tak działa ❤️

Asia z "Chłopaków" przeszła kolejną metamorfozę
Instagram

Internauci głośno zastawiają się także, ile w tym wszystkim jest Asi, a ile nakłaniania do zmian ze strony jej „menadżerów”

Robią z niej Kena. Ona nawet nie wie, co się z nią dzieje

Czy to prawda, wiedzą tylko ludzie z jej najbliższego otoczenia. Jednak przyznać trzeba, że zmiana jest kolosalna. Jeśli tylko sama Asia czuje się z tym dobrze, inni chyba nie mogą się w tej kwestii wypowiadać. My jedynie możemy dodać od siebie, że umiar w każdej materii naszym zdaniem jest wskazany.

Asia z "Chłopaków do wzięcia"
Instagram

Asia z „Chłopaków” przeszła kolejną metamorfozę – podoba Wam się w takiej odsłonie?