Kategorie GwiazdyNewsyPolskaPolskaShowbiznes

Alex z „Chłopaków do wzięcia” znów poprawia swój wygląd. Była w salonie medycyny estetycznej

Niedawno pisaliśmy o tym, że Alex z „Chłopaków do wzięcia” zmienił się nie do poznania. Jego losy szczególnie mocno przypadły Wam do gustu, dlatego wracamy do Alexandry (Alex zmienił imię). Jedna z naszych czytelniczek przesłała nam informację o tym, że Alex znów zmienia coś w wyglądzie. Faktycznie, Alexandra ponownie sięgnęła po zabiegi medycyny estetycznej. Tym razem postawiła na zmiany w okolicy oczu.

Alex znów zmienia coś w wyglądzie? Tak! Do tego dzieli się wszystkim z fanami w sieci

Przypomnijmy, że Ola brała udział w popularnym programie „Chłopaki do wzięcia”, gdzie razem z bratem Adamem, szukała miłości. Wtedy jako Alex wiedziała, że pragnie w swoim życiu zmian i subtelnie wprowadzała je w życie. Zaczynała od makijażu, pomalowanych paznokci, ufarbowanych włosów, aby później przejść do bardziej radykalnych kroków.

Alex z Chłopaków
Facebook

Dziś nie boi się po prostu być sobą i wszystkim dzieli się w sieci z fanami, a trzeba przyznać, że ma ich sporo

Alexandra, bo tak Alex prosi, aby do niego mówić, czuje się w 100% kobietą i te atuty podkreśla. Już nie tylko makijaż, ale i sukienki i styl życia. Uczestniczka kultowego programu korzysta także z wizyt w salonach medycyny estetycznej, czym także się chwali.

Alex znów zmienia wygląd
Facebook

Ostanio Alex znów zmieniła coś w wyglądzie. Postawiła na zabieg wypełniania doliny łez i bruzd wargowo-nosowych

Już po zabiegu 🙂 Bardzo bolało 😭 Znieczulenie przestało działać i bardzo mnie boli. Miałam robione powieki – dolinę łez, lewy kącik ust górnej wargi kwasem hialuronowym i botox między brwiami. No i regulację brwi z henną w południe przed zabiegiem 😉

Oczywiście Aleksandra nie omieszkała podzielić się relacją z tego wydarzenia, pokazując krok po kroku, jak wyglądał zabieg.

Alex znów zmienia coś w wyglądzie
Facebook

Myślicie, że będzie zmieniać się jeszcze mocniej? Co będzie następnym razem?